İntihar Etmek?
sitharisithari
Üye

ışık görme mevzusunun kaynağı ne acaba yav?
mitlerden, dinlerden falan mı kopma?

1:10

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
O ışık görme olayı uydurma değil yav. Bilimsel açıklaması bilem var. Ölürken beyin hücrelerinde aşırı bir hareketlilik mi ne oluyormuş. İşte nöronlar galiba alarm durumunda gibi baya bir sinyal yolluyor beynin her bir tarafına. İşte o sinyaller de elektrik akımı olarak göze, görme ile alakalı beynin ön kısmına gittiği için ışık gibi görüyoruz.
salih32salih32
Üye
sorgu meleklerinin ışığı o. gideceğin yeri gösteriyolar. cennete gideceksen gülümseyerek ölüyorsun.
DharkanDharkan
Üye
Kıyamet günü gelmeden yerleştirme sonuçları belli değil sanıyordum
salih32salih32
Üye
belli olmaz olur mu hiç. kıyamet gününü bütünleme sınavı diye düşün. müslüman değilsen CAYIR CAYIR yanacaksın zaten de müslümansan kolay. hoca geçiriyo bi şekilde

Beğenenler: Feyling

DharkanDharkan
Üye
Kötüymüş. Bilmiyorum ya ben dünyayı seviyorum. Cennet yerine burada tekrar tekrar yaşayabilirim.
FaironFairon
Üye
Göz dediğin şey bayağı hatalı bir organ zaten. O tarz tüm vücudun alarm verdiği bir durumda ışık vs görmesi gayet normal. Bir de yıllardır gelen ve bilinçaltına yerleşmiş ışık görme mitiyle de birleşince çok da garip değil.
ultimate_35ultimate_35
Üye
Fairon dedi:

Göz dediğin şey bayağı hatalı bir organ zaten. O tarz tüm vücudun alarm verdiği bir durumda ışık vs görmesi gayet normal. Bir de yıllardır gelen ve bilinçaltına yerleşmiş ışık görme mitiyle de birleşince çok da garip değil.

hatalı mı ?

kurtkapankurtkapan
Üye
hatalı değil, ezik.
JulianneJulianne
Üye
Bir yerde okumustum ama nereden, hatirlamiyorum. Cok guzel ozetlemisti.

Intihar, ustlendigin yuku, bir fazlasiyla baskasina devretmektir.
discussioncontroller