Oyungezer Lejyonuna Katılım V.2.0
jesuskane
Üye
Oyungezer Lejyonuna oyuncu alımları 1 Nisan itibariyle tekrar başlayacaktır. Bu tarihten itibaren oyuncu alımları "davet" usulüyle yapılacaktır.

Mevcut oyuncuların tamamı diğer oyuncuları lejyon'a davet etme yetisine sahiptir. Lejyonerler tarafından davet edilmemiş oyuncular şu anda lejyona kabul edilmemektedir. Bu kural çoğunluk tarafından kabul edilmiştir ve esnetilemez.

Yeni gelecek oyuncuların her türlü konuda sorumluluğu davet eden oyuncuya aittir. Davet edilen oyuncu daha önce kullanılan katılım formunu halen doldurmak zorundadır. Davetlerle ilgili bilgiler Lejyon yöneticilerine bildirilecek, alımlar yine yöneticiler tarafından yapılacaktır.

Yeni sistem çoğunluk tarafından tartışılmış ve kabul görmüştür. Amaç, yeni oyuncuların lejyon'la daha rahat ve çabuk kaynaşmasını, daha hızlı yardım almasını sağlamak ve özellikle ilk seviyelerde yalnızlık ve zorluk çekmesini engellemektir.

Belirtilen tarihten itibaren I Oyungezer I lejyonunda yer alan tüm oyuncular Oyungezer Lejyonuna kaydırılacaktır. Tüm aktif alt karakterler I Oyungezer I lejyonuna alınacaktır. Oyungezer Lejyonunda tüm oyuncuların sadece asil karakterleri yer alacaktır.

Koas
Mysun
Üye
İsim:
Egemen

Oyuniçi Nickiniz:
Mysun

Yaşınız:
17

Daha önce hangi Devasa Online oyunları oynadınız:
Silkroad Online, Cabal Online, Runes Of Magic, Warrior Epic

Lejyonda tanıdığınız diğer üyeler varsa isimleri:
Castlevanian, Yumyyumy

Mysun
Üye
benide aranıza alırsanız sevinirim :)
theocracy
Üye
İsim:
Tolga

Oyuniçi Nickiniz:
Tresh

Yaşınız:
32

Ultima Online, , Anarchy Online, World of Warcraft, Guild Wars, Warhammer Online, Age of Conan, City of Heroes, çeşitli F2P ler...

Koas

Daha önce Aion oynadıysanız hangi sunucuda ve lejyonlarda oynadınız:
-

Bir oyuncu olarak kendinizi tanıtır mısınız?
Piyasaya çıkan hemen hemen bütün MMORPG/DVO ları oynayan biri olmama rağmen en çok yıllardır WoW ve AO üzerine yoğunlaşmışımdır. Geçen sene şubat ayında WoW'u "artık yeter" diyerek 4,5 senelik uzun Hard-Core Raider'lığımı sonlandırmış, yaptığım onca PvP'yi hazin bir sonla noktalamışımdır. Bir daha DVO oynamayacağım diye kendime söz vermeme rağmen önce tekrar AO ya dönüp daha sonrasındaysa daha bu ay "dayanamayacağım" diye meraktan çatlayarak Aion'a geçişimi gerçekleştirdim. Sıkı kurallar beni çok zorlamaz normalde ama işimin getirdiği bir "saati belirsiz" çalışma süresi beni bazı oyun içi event leri kaçırmaya zorlayabilir. (Oyunlarda Guild leader'lık, Raid leader'lık, PvP Raid leading, twink mastery, main tank, main healer, full dps gibi bir çok görevi başarı ile yerine getirmiş olmamın yanı sıra da düşük levelda olan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmamla tanınırım)
ChaosMortal
Üye
theocracy dedi:

İsim:
Mertcan (Mert)

Oyuniçi Nickiniz:
Furina

Yaşınız:
26

World of Warcraft, Age of Conan,Lord Of The Rings,Silkroad,Cabal Online

Aliens

-

Yaklaşık 9-10 sene MMORPG oyunalr üzerine Vakit Geciriyorum Hastalık Oldu Artık bizde uzun bi süre Silkroad ve WoW oynadım Oyunda Tam kelimesi ile Piskopatlık Derecem Var =)) Başka Ne Desem Bilmem :D Tam Bi Online Oyun Hastasıyık Ben ve Benim gibi Arkadaşlarımda Var Bi Gurup FDP Falan Hayatdan Kopmak Bi sn Lik iş Bizim için =)) Saygılar..

bregnar
Üye
İsim:
Mustafa

Oyuniçi Nickiniz:
Bregnar

Yaşınız:
27

wow, warhammer online, age of connan ve guild wars

yok

ilk

daha önce uzun yıllar, hatta hâlâ guild wars oynadığımdan dolayı, ncsoft oyunlarını seviyorum biliyorum, özellikle aion ve guild wars arasındaki benzerliklerden dolayı guild wars'dan sonra ilk defa bir mmorpg beğendim. rekabet vs.. pek umrumda değil, hardcore takılmak zevkli gelir ve pvp tadından yenmez benim için. ilerde lejyona faydalı bir eleman olabileceğimi düşünürüm ama katılmak istememdeki en büyük sebep, tecrübeli ve seviyeli insanlarda eğlenceli bir online oyun oynamak.
ugoker
Üye
İsim:
Utku

Oyuniçi Nickiniz:
Duru

Yaşınız:
34

WOW

yok

İlk

Daha önce bir yıldan uzun bir süre WOW oynadım. WOW'da neredeyse bütün bir yıl boyunca healer olarak oynadım. AION'da Chanter oynuyorum (25 level). Hardcore oyuncu olmadığımı söyleyebilirim. Kızımdan fırsat kaldığında oyunda olmaya çalışıyorum. Oyun içerisinde olduğum sürece lejyona katkı yapmak isterim.
cashmelek
Üye
İsim:
ismail

Oyuniçi Nickiniz:
Talu-spritmaster

Yaşınız:
29

çook =)

yok.

ilk

uzun zaman mmorpg piyasasını takip ediyorum 2003'ten beri sanırım  guild wars oynadım ve öyle kaldım =). Şimdi sıra bunda =)

bu arada forumda yeni yeni araştırdım anladımki siz gorgos serverindasınız yeni char acıcam aama klanın arz talebi ne ie ona göre acıcam bana tekrar donus yaparsanız sevinirim. Arkadaşlar char ismini duzelttim eklerseniz sevinirim.
umbrex
Üye
İsim:
Berkay

Oyuniçi Nickiniz:
Flammei-Sorcerer-level 23 

Yaşınız:
16

WoW,Age of Conan

yok

bu ilk karakterim

2006 yılından beri dvolara ilgim var.WoW ile başladım daha sonra Age of Conan oynadım ve şimdi de Aion oynuyorum.Özellikle WoW u uzun bir süre oynadım doğal olarak sıkıldım,daha sonra AoC na başladım yeterince zevk alamadım açıkçası ancak Aion şu ana kadar oynadığım en farklı devasa online oyunlardan biri ve büyük bir zevkle oynuyorum.^^

dealenki
Üye
İsim:
Can Arabacıoğlu

Oyuniçi Nickiniz:
Kylian

Yaşınız:
22

wow, lotro, warhammer online, age of connan, guild wars, lineage 2

yok

WoW'u uzun bir süre oynadıktan sonra yeni alternatifler aramaya başladım önce aoc sonra warhammer online oynadım aradığımı bulamadım lore olarak tatmin eden lotro'nun ise eksikliklerinden dolayı devam etmek istemedim ve bugün daha yeni aion aldım. başarılı bir oyuncuyumdur işim olduğundan dolayı 24saat oynama durumum yoktur ama gerek takım oyunu gerek game engine alışma hızı olarak tatmin olmuştur bugüne kadar birlikte oynadığım insanlar umarım benide alırsınız.
Noodfan
Üye
Ola ki hala katılmak isteyip lejyon içinden referans bulamamış arkadaşlar varsa, oyun içinden "Dryst" ile iletişim kurabilirler. Çoğu zamanlar online olabildiğim gibi birbirimizi tanımamız açısından da konuşmuş oluruz.
discussioncontroller