Oyungezer Lejyonuna Katılım V.2.0
virs22
Üye
İsim:
Uras

Oyuniçi Nickiniz:
Virs

Yaşınız:
18

Daha önce hangi Devasa Online oyunları oynadınız:
WoW,Sro

Lejyonda tanıdığınız diğer üyeler varsa isimleri:
Yok

Bir oyuncu olarak kendinizi tanıtır mısınız?
Bir mmorpg hayranı olarak uzun yıllarımı verdim ve hala devam ediyorum :)En son WoW oynuyordum ve bıraktım değişiklik olsun diye Aion başlamayı düşündüm ve burdayım şimdi :) çoğunlukla pvp tercih ederim ama pve de hoşuma gider zaman buldukça oyundayımdır hep söyliceklerim bu kadar kabul edersiniz umarım :)

Xx_KiLLeR_xXXx_KiLLeR_xX
Üye
İsim:
Fethi Demir

Oyuniçi Nickiniz:
Imbahadin

Class:
Chanter (Bunu yazarken LVL 28dim)

Yaşınız:
23

WoW, çok az SWG

Yok

Herşeyden önce saygı ve dürüstlük benim için önemlidir, elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye çalışırım. Elimden geldiği kadar aktif olurum ve Raid/Instancelara girerim. PVE ve RP severim. Wowu bıraktıktan sonra orada aradığım ama bulamadığım çoğu şeyi ve fazlasını Aion'da buldum, insanlar daha kaliteli, gereksiz trolluk yapan yok fazla, varsa da azınlıktalar. Lejyona katılmak ve sizin gibi kaliteli insanlarla beraber aynı ortamda oynamayı çok isterim, teşekkürler :)
Remour
Üye
İsim:
Berkay Akdal

Oyuniçi Nickiniz:
Frelion

Class:
Assassin

Yaşınız:
19

Daha önce hangi DVOları oynadınız:
WoW

-

Bir oyuncu olarak kendinizi tanıtırmısınız:
Sevgi saygı ve dürüstlüğe önem veririm. Raid/Instancelara mümkün olduğunca katılırım. Oyuniçi yardımlaşmaya önem veririm. PvE severim.
kaplan55
Üye
İsim:
Abdullah Kaplan

Oyuniçi Nickiniz:
Ganklady

Class:
Assassin

Yaşınız:
19

Daha önce hangi DVOları oynadınız:
Cabal online, Wow ve bazı F2P leri kısa süre oynadım.

-

Seviyeli ve samimi sohbetleri severim. Oyun içi yardımlaşma benim için çok önemli. Gereken hertürlü yardımı yaparım bunun karşılığında yardım istediğimde de cevap verilmesi çok önemlidir benim için. Aion ilk para verip oynadığım oyun online oyun. Kısa bi süre arkadaşımın accountuyla wow oynadım. 2 char kastım lvl 80'e. PvE yi PvP den daha çok severim. Yalnız oynamaktan nefret ederim.
Zortlak
Üye
İsim:
Ertan

Oyuniçi Nickiniz:
RiddLedskuLL

Yaşınız:
32

Everquest, World of Warcraft

yok

Daha önce Aion oynadıysanız hangi sunucuda ve lejyonlarda oynadınız:
Yeni başlayacağım

Hava atmak gibi olmasın elbette ki herkes kendine göre tecrübelidir MMO'lar konusunda fakat yıl 2005'i gösterdiğinde satın almış olduğum WoW paketi hayatımı değiştirmek üzereydi. Her zamanki gibi ilk zamanlar oldukça eğlenceliydi. Tabii bir de yaşım itibari ile önceki Warcraft oyunlarını lise yıllarında oynayıp tecrübe etmiş olmam hikayeye direkt aşık olmama neden olmuştu. Tecrübeliyim derken kesinlikle hardcore raider oynamadım ama görebildiğim end game raidlerde bulundum. Dürüst olmak gerekirse son 1 yıldırda bayağı sıkılmıştım oyundan. Zaten sebeini uzun uzadıya anlatmama lüzum yok sanırsam işte epic itemlerin bu kadar kolay elde edilebilmesi vs vs...

Onun öncesinde de 1.5 yıl Everquest tecrübem var. Aslında kendi adıma olayın başlangıç noktası olmuştu hatta WoW'la beraber Everquest'i de bi 4 ay daha oynamıştım fakat WoW baskın çıktı.

Kabul edildiğim taktirde oyunu dijital olarak satın alıp bilgisayarıma indirip en kısa sürede eilmden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Class olarak ne istenirse onu oynarım hiç dert değil. Daha önceden 1 tank, 2 healer ve 2 melee dps tecrübem oldu. Umarım beraber çok eğleniriz :)
Kreagon
Üye
İsim:
Mehmet

Oyuniçi Nickiniz:
Kreagon

Yaşınız:
17

Lord of the ring online,World of warcraft

Shezofreni

-Castor-Herhangi bir legiona girmedim

11-12 yaşından beri mmorpg türü oyunların hastasıyım.Wow ve Lotronun pvp sistemi bana bi zamandan sonra sıkıcı geldi...Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aiona başladım.Bana pvp üzerine kurulu olduğunu söyledi ama pvp üzerine kurulu olmasa bile oyunun hem grafiği hemde içeriği dikkatimi çekti...Oyunculuğa gelirsek sevgi saygı çerçevesinde yardımlaşarak oynamak hoşuma gider.Karşımdaki bana ne kadar saygı gösterirse bende o kadar saygı gösteririm...
beawolf
Üye
Ben de leyjona katılmak istiyorum. Fakat referans bulamadım.

İsim:
Çağatay

Oyuniçi Nickiniz:
Boles

Yaşınız:
25

Ultima Online, Star Wars Galaxies (Her şeyin güzel olduğu günlerde), Tabula Rasa (Kapanmadan önce), World of Warcraft, The Lord of the Rings Online, EVE Online, Star Trek Online (Beğenmedim), birkaç bedava oyun daha...

Yok

Genel olarak uyumlu bir oyuncu olduğumu söyleyebilirim. Rol yapma konusuna gerekli önemi veririm. Oynamış olduğum devasa çevrimiçi oyunları genel olarak adam akıllı bir topluluk bulamadığım için bıraktım (Star Wars Galaxies hariç. Aaah, ahh... :( (Tabi bir de Tabula Rasa. Oyun kapandı. :))). Beni lejyona kabul ederseniz çok sevinirim.
mirazem
Üye
isim:sercan

nick:mirazem(priest)

oyun:rohan online

devasa online aleminde yeterince bilgim yok bu zamana kadar sadece rohan online oynamıştım f2p.aion'u ile yeni deneyimler elde etmek için oynamaya başladım.lejyonunuza katılmak isterim,davetiye alabilirmiyim?
jadenyuki123jadenyuki123
Üye
İsim:
Orhun

Oyuniçi Nickiniz:
Razorn

Yaşınız:
18

World of Warcraft, Guild Wars, Warhammer Online, Age of Conan, Champions online, çeşitli online oyunlar..

-

Spalatos.Zenkai ve turkish regiment of heroes

Oyunlara karşı ilgim büyük her türlü oyunu oynarım oyunları genelde zevk için oynarım fazla kasmam kendimi ama iyi bir oyuncuyumdur oyunumu ciddiye almayıda bilirim.
UluMemo
Üye
Oyungezer lejyonu olarak telemachus servarna taşındık. Lejyona girmek isteyen üyeler önce buraya gerekli bilgileri yazdıktan sonra oyun içinden bana "Ulumemo" ulaşabilirler.
discussioncontroller