Bluetooth'tan Sevgili...
SoaK
Üye
Bu bölüme olan yoğun ilgiyi görünce bende konu açmadan edemedim. ;D Neyse arkadaşlar, sorum şudur: Aranızda bluetooth'tan kendine sevgili bulan var mı? Eğer varsa ayrıntılarıyla birlikte(ayrıntıların deirinliği size kalmış birşey :)) anlatırsanız sevinirim. ;D
Dark Templar
Üye
blutut'tan sevgili nasıl yaparlar anlamadım.sonuçta blututla çalışan bir mesıncır mı var?
yani evet bulmadım  :p:
matrklorm
Üye
hiç bu yönden bakmamıştım ama arada sırada telefonun blutooth'uyla tarattığım olur etrafı ama hiç bulamadım

ama zaten bulsan bile hayır gelmez okimseden telefonunun blutooth'unu bile açık bırakmış :)
SoaK
Üye

blutut'tan sevgili nasıl yaparlar anlamadım.sonuçta blututla çalışan bir mesıncır mı var?
yani evet bulmadım  :p:

Hayır, bir aralar dizilerde falan bluetooth modası vardı hatırlarsın, ordan esti aklıma. Ayrıca messenger olmasına gerek yok aratıp bulduğun cihaza bedava mesaj atıyorsun sonuçta, messengerdan daha zahmetsiz hatta değil mi? ;D
matrklorm dedi:

hiç bu yönden bakmamıştım ama...

Aslına bakarsan bu yönden bende hiç bakmadım, hatta kameralı telefon sevmeyen bir insanım, eski telefonları daha çok seviyorum dolayısıyla bluetooth'ta olmuyor. :) Bu konuyu da böyle insanlar var mıdır acaba diye merak ettiğim için açtım. :)
voolkan
Üye
Hatta nokianın os9.1 kullanan nodelleri için bir programı vardı. Böyle profil falanda hazırlanıyodu adını unuttum ama :d
OLG
Üye
Java destekli telefonlarda da var o :) Tabi senin ayrı olarak yüklemen gerekiyor. Bluechat adı.
amb1T1on
Üye
Sinemada açın bluetooth'u belki bulursunuz. A..zalar siziii ;D ;D
SoaK
Üye
amb1T1on dedi:

Sinemada açın bluetooth'u belki bulursunuz. A..zalar siziii ;D ;D

Hayır efendim ne münasebet. :D Hem ben sevmem öyle şeyleri hemde telefonum bluetooth'lu değil zaten. ;D
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Ohoo millet msn den sevgili buluyor, bluetooth tan bulmuş ne yazar.
Misafir
denizlide bir kafe var oraya giden herkes telefonun bluetoth unu açar ve kaynaşmaya çalışır ne geyikler ne yanlışlıklar yaşanır orda :)
SoaK
Üye
uei dedi:

denizlide bir kafe var oraya giden herkes telefonun bluetoth unu açar ve kaynaşmaya çalışır ne geyikler ne yanlışlıklar yaşanır orda :)

İşte birisinin bu yanıtı yazmasını bekliyordum ve o kişi sen oldun, bravo! ;D Demek ciddi ciddi kaynaşıyor millet, ne güzel. :P
discussioncontroller