Bluetooth'tan Sevgili...
defecteddefected
Üye
ezikliğin doruk noktası sanırım
Aileena
Üye
defected dedi:

ezikliğin doruk noktası sanırım

Gayet akıllıca bence (:

-Ben ezik değilim. Teknoloji bilen bir insanım. Onu her alanda kullanma taraftarı bir insanım.

(bkz. Hayvansın Rıza)

Dipnot: Hiç denemedim bluetooth'tan sevgili bulmayı. (: Benim denememem lazım di mi? :P Dişiyim de :D
StAykan
Üye
:):) bizim bir arkadaş bluetooth'dan sevgili bulacam derken baya baya cezasını buldu:)kısaca olay şöyle gelişti:

2 sevgili birbirlerine bluetooth'dan resim yollarlarken bayan olan arkadaşın telefonuna "selam naber kızmısın?" gibi bir mesaj gelir bluetooth'dan.Bunu gören kızın sevgilisi işin cıvığını çıkartıp kızın cep telefonundan bizim abazaya(arkadaş işte ne diyek :))bulunan alandan dışarı çıkmasını ve tanışmak istediğini söylüyor.Bizim arkadaş dışarıya çıktığında 2 metrelik dev arkadaşı görünce kaçmaya çalışıyor ama kaçamayıp paşa paşa dayağını yiyip oturduğuyla kalıyor:D

bunu yaşadıktan sonra ne bluetooth'dan resim yollarım nede not (arada yanlış kişiye falan giderse sonum böyle olmasın :D)
Misafir
Az önce blututla tarattım etrafı evde otururkene o da ne,,My Computer diye bi isim buldu  :dans: direk verdim ayarı yarın akşam randevumuz var hadi bakalım  :aşk2:  ;D  ;D Şaka bi yana daha normal yollarla koca üniversitede bulamıyoruz blututa kaldıysa işimiz orda eyvah....  :weirdface:
Misafir
Cık, hiç olmadı. Olmasın zaten, BT'den sevgili mi bulunurmuş, hıh! Teknoloji de bir yere kadar canım... :P
discussioncontroller