Buralar neden bu kadar boş!
Cthulhu
Üye
Bu kısım çok boş! Doldurmak lazım! Eski oyunların küçük incelemelerini yapsak, kimsenin duymadığı oyunları anlatsak ve tavsiyelerde bulunsak olur mu mesela?
Alone
Üye
Olur aslında, çokta hoş olur ama ben biraz genç kaldım sanki yahu. :) Neyse efenim, Captain Commando, Ninja gaiden gibi oyunlar vardı ki az oynatmadılar kendini vaktinde. =) Var mıdır kalemine güvenip anlatmak isteyen bunları ? Yarım yamalak hatırlıyorum ben hepsini ne yazık ki.
Cthulhu
Üye
Hmm "atari"'sinde Ninja Gaiden'ı olan ve yazmaya meraklı olan bir arkadaşım var (buraya da üye ama adam o sınav benim bu sınav senin modunda olduğu için neredeyse hiç girmiyor) belki o yazmak isteyebilir onu. Gene ninja gaiden için AVGN'in geçenlerde yaptığı incelemeyi izleyebilirsin eğer izlemediysen :) Zaten ben de çok eski toprak değilim ama eski oyunları araştırıyorum ve güzel şeyler de çıkıyor. olamdı rasgele oyunlara bakıyorum (90%'ı saçmalık oluyor ama :D)
Ben bir şeyler anlatiyim en iyisi.
FeylingFeyling
Üye
Ben kısa birşeyler yazabilirim paragraf paragraf. PSP'de kusursuz NES emülasyonundan faydalanıyordum, arada bir PSX oyunları oynuyordum, şu sıralar da DS'in kısıtlı emülasyon imkanlarından arada bir faydalanıyorum.
Arada bir oynadığım oyunlar dışında ne bileyim "emülatör dünyanın en güzel bişeyi" gibi armut bir yorumdan fazlasını yapamam. Emülasyon böyle birşey işte. Süper ama yeni nesillerden asla vakit kalmıyor (Dedi 2004 sonrası oyunları oynayamayan bilge kişi) .

Doğrudan bu kısma mı yazalım, başlık mı açalım istersiniz?
Cthulhu
Üye
Başlık daha iyi olur bence
KyonKyon
Üye
Emülasyon işleri eskisi kadar ilgi çekmiyor :)
discussioncontroller