Kayıp Parola Sorunu
Sims 2 Ustası
Üye
İnsan parolasını kaybedince haliyle kayıp parola getirme şeysine tıklıyor, ancak kendisi profille alakalı bir aksiyon olduğu için midir nedir, kayıp parola getirtme şeysini isteyince "Profilinizi görmek için login olun" diyor, böyle dumur oluyorsunuz falan.

O yüzden pek girmek istemediğim bu hesaba girdim falan, öyle yani. Devletten yardım bekliyoruz!
DAReKid
Üye
Hiii, birden çok hesap açmak yasalara aykırıdır!
Yakamoz
Üye
  Merhabalar,
Bir hayli uzun süredir girmedigim canim forumuma dönmeye karar verdim, ancak tahmin edebileceginiz gibi sifremi unuttum, kayip parola sorunu da malum. Profilime girmem gerektigini söyleyen ekran beliriveriyor. Bana a_smurf'a özel mesaj atmam gerektigi söylendi, o yardim edebilirmis. Ben de yeni hesabimi açtim ve özel mesaji yollamak için kollari sivadim. Ancak bu sefer de özel mesaj atamama sorunuyla karsilastim  :-\ Mesaji gönder diyorum, ayni sayfa tekrar geliyor, önizle diyorum, nafile.. Yardimlarinizi  bekliyorum iki sorun için de.. Simdiden tesekkürler!
PiranhaPiranha
Üye
@ Yakamoz - Valla bugünlerde senin gibi olan Foruma geri dönüş yaşayanlar çoğaldı, eski üyelerden ama bir hayli uzun süre forumda olmayıp tekrar gelenlerle karşılaşıyoruz. güzel birşey tabii neyse...

Şimdi bu yaşadığın sorunların tek adresi yine a_smurf olacak başka ne olur bilemiyorum... Mesaj atamama ve Üye giriş-çıkışlarında bazı zaman sorunlarla karşılaşılabiliyor sayfa açılmıyor kitleniyor saçmalıyor herkezin başına geliyor sendeki mesaj atamama olayıda Foruma özel birşeyden kaynaklanabilir... Peki eski üyeliğinle giriş yapacağın zaman, üye adını girdikden sonra yanlış parola girince bir menüde orada öyle bir seçenek olması lazımdı --> kayıtlı mail adresine kayıp şifre yeniden gönderim için... valla bir şekilde ya a_smurf yada başka Mod'lara danış diycem ama ortalıkda hiç Mod'da göremiyoruzki ne kendi bölümlerinde dolanan var ne konulara mesaj yazan var, topluca grevemi çıktılar iş mi bıraktılar naptılarsa. Ne üyesiyle ne Mod'larıyla Forum hiçte geçen senelerdeki gibi iyi-güzel halinde değil...

Buradan mesaj atamıyorsan kendisinin mail adresi vardır Dergiden bakıver Berkant'mıydı ismi neydi mail adresinden ulaş. olmadı dergideki diğer vatandaşların mail adresinden bilgi almaya çalış... Gördüğün gibi demokrasilerde çareler tükenmez binbir yol bulunur...
Yakamoz
Üye
Tekrar merhaba,
Yazdigim özel mesaji bir de baska bir yetkiliye (Monthius'a) göndermeyi denedim, ve basarili oldum; mesaj basariyla gönderildi. Ancak söyle bir fark vardi; Monthius online idi, a_smurf ise offline. Bu, offline olan herhangi bir kimseye özel mesaj atamayacagimiz anlamina mi geliyor, yoksa sorun a_smurf'ta mi? Bence Oyungezer ekibi  bu duruma el atmali, zira ortada teknik bir sorun oldugu belli. Offline olan bir baskasina mesaj atmayi deneyecegim, tercihen baska bir moderatöre. Bakalim sorun neymis..
Yakamoz
Üye
@Piranha
Cevabin için sagol. Dedigin gibi parolayi yanlis yazinca bir seçenek çikmaliydi. Ancak "Tekrar deneyin" mesajindan baska birsey çikmiyor. Bakalim Monthius insallah çözum bulabilir sorunuma.
PiranhaPiranha
Üye
Yakamoz dedi:

Tekrar merhaba, Yazdigim özel mesaji bir de baska bir yetkiliye (Monthius'a) göndermeyi denedim, ve basarili oldum; mesaj basariyla gönderildi. Ancak söyle bir fark vardi; Monthius online idi, a_smurf ise offline. Bu, offline olan herhangi bir kimseye özel mesaj atamayacagimiz anlamina mi geliyor, yoksa sorun a_smurf'ta mi? Bence Oyungezer ekibi  bu duruma el atmali, zira ortada teknik bir sorun oldugu belli. Offline olan bir baskasina mesaj atmayi deneyecegim, tercihen baska bir moderatöre. Bakalim sorun neymis..

Evet bu dediğin şekilde olabilir: "Bu, offline olan herhangi bir kimseye özel mesaj atamayacagimiz anlamina mi geliyor".. Bende senden öğrendim böyle olduğunu bilmiyordum ve bu şekilde olmaması gerekirdi. Dediğin gibi ekibe bunu bildirmek lazım eğer forumdan kaynaklı birşeyse... Mesaj atabildiğine sevindim umarım Monthius yardımcı olur belki kendis a_smurf'a ulaşır eski üyeliğine kavuşursun kolay gelsin...
Yakamoz
Üye
@Piranha
Kendisi online olmasina ragmen cevap gelmedi, belki de bilisayar basinda degil, ama görmemesi mümkün mü?
Açikçasi sorun eski üyeligime kavusmak degil, pekala bu hesabimi da kullanabilirim. Asil sorun sitede çalismasi gereken fonksiyonlarin islememesi. Foruma yeni seyler eklemek yerine eksik olanlar düzeltilmeli bence.. Neyse sagol yine de, eminim bunun da çözümü bulunur.
discussioncontroller