Mesaj Gönderememe Sorunu !
Alone
Üye
En son gönderdiğiniz mesaj üzerinden 20 saniye geçmediği için şu an mesaj gönderemezsiniz. Daha sonra tekrar deneyin.

Saatlerdir birşey yazmadım oysa ki. ??? ???

edit : kendiliğinden düzeldi. (:
cemreserpal
Üye
20 saniye geçince düzeldi tabii. asdffg

Çok hızlı spam yapılmasını önleme yöntemi olsa gerek biraz.
En azından yavaşlatma yani.
Alone
Üye

20 saniye geçince düzeldi tabii. asdffg

Çok hızlı spam yapılmasını önleme yöntemi olsa gerek biraz.
En azından yavaşlatma yani.

Mesaj yazmayalı en az 15-16 saat olmuştu fakat. İlginç bir bug oluşmuş. (:

Mesaj Sayısı  228 (gün başına 0.257)

Niye post kasma isteğinde olayım ki?  :)
hayalgezerhayalgezer
Üye
Evet,bazen böyle bir hata olabiliyor.Bekleyince ya da başlıktan çıkınca geçiyor.
cemreserpal
Üye
Alone dedi:

Mesaj yazmayalı en az 15-16 saat olmuştu fakat. İlginç bir bug oluşmuş. (:

Mesaj Sayısı    228 (gün başına 0.257)

Niye post kasma isteğinde olayım ki?  :)

Hayır yani abi, eğer başka bir başlığa son 20 saniye içerisinde mesaj attıysan çıkıyor o mesaj.

Post kasıyorsun demedim, yani biri troll'leme amaçlı spam yapacaksa işi kısmen daha zor olsun diye yapıldı yani herhalde bu.
FirewingFirewing
Üye
Yok aslında çeşitli saldırılardan korunmak için yapılıyor genelde. Saniyede zibilyon mesaj atıp ya da login yapıp database i kitleyen spambotlar var, onlar için sanırım.
Alone
Üye

Hayır yani abi, eğer başka bir başlığa son 20 saniye içerisinde mesaj attıysan çıkıyor o mesaj.

Post kasıyorsun demedim, yani biri troll'leme amaçlı spam yapacaksa işi kısmen daha zor olsun diye yapıldı yani herhalde bu.

Yok abi ya, daha öncede çıkmıştı karşıma günlerce foruma girmemişken üstelik. :D Mesajımı en az 6-7 kez yazmaya çalıştım belirli aralıklarla. Her seferinde aynı hata, hoş değil. Yetkililer nerdee.   ;D

edit : daha önceki saatlerde hatta günlerde post atmamıştım yani, saatler sonra post atmaya çalışırken çıkıyor hata. (:
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Alone dedi:

En son gönderdiğiniz mesaj üzerinden 20 saniye geçmediği için şu an mesaj gönderemezsiniz. Daha sonra tekrar deneyin.

Tam da bununla ilgili bir konu açacaktım, iyi oldu burası.

Çok sinir ediyor ya insanı... Hani 20 saniye geçiyor, mesajı göndereceğim; bu seferde "refresh yapıyorsunuz, aynı mesajı gönderiyorsunuz" hatası alıyorum. :-\
discussioncontroller