Şu oyunların isimlerini bilen?
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
oyunlarla ilgili elimde ne ss var ne de ona benzer birşey.sadece atari salonlarında 90 lı yıllarda oynadığımı hatırlıyorum.90 ve üstü falan.şimdi biraz anlatacağım onları sizlere.eğer isimlerini biliyorsanız ve nereden çekeceğimide söyleyebilirseniz müthiş olur:) tabi ismini söylemenizde kafi.
1.karakter olarak  mavi kot pantolonlu beyaz tişörlü ve sarı saçlı birisini seçiyorduk.sokaklarda punklara karşı dövüşürdük.oyunda hp barımız yoktu biri bize vurunca oyundaki saniyeden giderdi.0.00 a inince oyun biterdi.aşırı zor bir oyundu.streets of the rage değil.final fight hiç değil zaten.bir türlü bulamadım gitti.
2.bir tane kovboylu bir oyun vardı.4 kovboydan birini seçerdik ve vahşi batıda maceralara atılırdık.2. bölüm sanırım at üstünde tren kovalamaca tarzı birşeydi.sanırım bunu hatırlayan çıkacaktır.
3.rambo tarzı bir oyundu.hapishane kapısını kırarak oyuna başlıyorduk.önümüze gelen askerleri genelde yumruk veya bıçakla öldürürdük.biraz vietnam dan kaçış gibi bir havası vardı.2. bölümün boss u helikopterden inen ve çok hızlı hareket eden güneş gözlüğü takan ve bel üstü çıplak olan kaslı biriydi.bilmiyorum hatırlayan çıkar mı:)
bu oyunları yıllardır arıyorum ama bir türlü bulamadım çünkü ismini bilmiyorum.umarım bir bilen vardır.
ilave olarak mega drive da golden axe oynamıştım.ateri salonlarındakilere hiç benzemiyordu.çok uzun sürüyordu ve grafikleri falanda bayağı iyiydi.oldukça da eğlenceliydi.kesinlikle golden axe 1-2-3 falan değil.bilmiyorum onun ismi neydi acaba?
Misafir
İkinci Sunset Riders olabilir.
stabilostabilo
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3462.0/

Şu konuda sorarsan liquoredmind'in sorunu görme olasılığı cevap alabilme ihtimalinle birlikte artar. :)
Cthulhu
Üye
1: Renegade herhalde
3: prisoners of war olması lazım
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
1)Renegade değil
2)evet Sunset Riders
3)P.O.W.
discussioncontroller