Oyungezer mi, o da ne?
Feko
Üye
Soğuk bir Aralık akşamıydı İstanbulda...Starbucks'ta biraz takıldıktan sonra teknolojik bir mağazaya girmiştim.Evde üzülerek yarım bıraktığım Crysis'in etkisinden kurtulamamış ki hala acaba Nomad buraya Nomad buraya diye emirler gelicek diye bekliyordum... Mağazayı gezdikten sonra oyun dergileri kısmına gelmiştik aslında ne yalan söyliyeyim takip edeceğim şöyle merakla her sayısını beklediğim bir dergi tutkunu değildim...Crysis'i oynayıp etkilenene kadar bir dergi alacağımıda sanmıyordum fakat bu oyunun bir incelemesini okumak beni heycanlandıracaktı neden öyle düşünüyorum hala kendimde bilmiyorum..ve O karşıma çıktı Kapağı ve başlığıyla beni öyle etkilemiştiki : ve O Türkler Dünyayı sarstı ! ismini daha önce hiç duymadığım fakat başlığıyla beni etkliyen dergiyi almayı düşünürken aklıma Level geldi kapandığını bilmediğimden dolayı görevliye sordum : Usta, Level yok mu ? Level kapandı haberin yok mu dedi biraz alaylı bi tavırla hadi yaa çok şaşırdım nidaları atarken şok olacağım bir gelişmeyi söledi ordaki çoğu editör ve yazar şimdi oyungezer'de dedi. O ne ya derken bana demin bakmış olacak ki demin elinde dakikalarca tuttuğun dergi dedi . düşünmeden alıyorum dedim.Eve geldiğimde ilk iş dergiyi açıp okumaktı. Müthiş oyun incelemeleri harika resimler, ipuçları  ve daha fazlası için... Ne duruyorsunuz ? Hadi koşun oyungezer almaya...
Djinn
Üye
Bu arada Level kapanmadı haberin olsun:)
İrresistible
Üye
Tebrik ederim doğru yolu bulmuşsun :D Ama Level kapanmadıki Yanlış mı biliyorum acaba diye düşüncelere itti bu olay beni :P

Dreamer ın dediği gibi tanıtmak amaçlı iyi olur bu yazı
Hatta başlığada "Oyungezer Aha dergi görün Bakında ağlayın" yazarsan çok güzel olur
:p:Yada ben yapmalıyım bunu :p:
DreameR
Üye
Buradaki herkes zaten muhtemelen koşup Oyungezer almış kişilerdir.Bu mesajını başka forumlarda Oyungezer'i tanıtmak amacıyla kullanabilirsin mesela.Ama Level kapanmadı,Doğan grubu tarafından satın alındı.Kapanma söz konusu değil.
Feko
Üye
Ben görevlinin yalancısıyım :) Beni bağlamıyor nasıl olsa oyungezer'im bana yeter :)
Ghost hunter
Üye
Level kapanmadı, ama artık Level orjinal oyunları 6,5 YTL ye satan bir şirketin "dergi" dediği kağıtlar yığını oldu.
Misafir
Bak demekki yeterli reklam yapılmamış.Yoksa Feko nun da haberi olurdu.
Feko
Üye
@kusa

Bu dergi ne babamın dergisi ne yazarlarını tanırım ne de bir çıkarım var,sadece beğendiğimi biraz farklı bir dille anlatmaya çalıştım istemiyorsanızda anlatmam  neyse..
Misafir
Kimse kötü birşey yazmadı ki.
kusa
Üye
Tartışma olsun diye söylemedim.Bazı sözlerin içten gelmedi sadece.Konuya dönelim.
Misafir
Neyse aramıza bir kişi daha katıldı.
discussioncontroller