Nintendo 3DS
DharkanDharkan
Üye
Bu kadar sıkıntılıysa iyice araştırayım en iyisi. Gittigidiyor'da mesaj attığım adam takar çalıştırırsın, New 3DS'te de çalışır dedi ama sen böyle deyince emin olamadım.
QuendarthQuendarth
Mod
Gittigidiyor'a falan hiç güvenmemek lazım özellikle. %80'i sahte oluyor onların.
MadaraEttinBeniMadar4MadaraEttinBeniMadar4
Üye
R4 kartlardan bir cacık olmaz. Sağlam çıksa bile gideri yok kartların. Takır takır bozuluyorlar kendi kendilerine. E-Shop'tan indirime girdiklerinde alman daha mantıklı eğer sahiden bulamıyorsan oyunları. DS Lite'ımda kullandım. 2. R4 karttan sonra ne kadar ucuz-dandik olduklarını anladım. Tavsiyem almandan yana değil. Tabi birde sistemi update edemeyeceksin kartı kullanmak istiyorsan.

Beğenenler: Dharkan

CoraxCorax
Üye
gittigidiyor da gizala diye bi satıcı var. adamların kendi sitesi de var, orjinal r4 kartları getiriyorlar hatta türkiye distribitörleri sanırım. bi göz at istersen

senelerdir çakma r4 kartını ds lite ımda kullandım. dediğim gibi çakma ama zerre sorun çıkarmadı valla.

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
PAL Smash Bros almak isteyen var mı? Ben aldım sonra bi tane de başkasından hediye geldi.
QuendarthQuendarth
Mod
Ne kadar?
DharkanDharkan
Üye
120 lira. Amazon'dan aldığım 110 liraya patladı işte. Donanımhaber'de satıp al satçılara kaptırmak istemiyorum.
mcprozackmcprozack
Üye
Acaba güvenilir olarak nerden ntsc oyun alabilirim?
QuendarthQuendarth
Mod
Dharkan dedi:

120 lira. Amazon'dan aldığım 110 liraya patladı işte. Donanımhaber'de satıp al satçılara kaptırmak istemiyorum.

İyi fiyat ama şu an alabilmem çok zor. Satılmazsa eğer birkaç hafta sonra alabilirim belki.
DharkanDharkan
Üye
mcprozack dedi:

Acaba güvenilir olarak nerden ntsc oyun alabilirim?

Amazon.com

Quendarth dedi:

Dharkan dedi:

İyi fiyat ama şu an alabilmem çok zor. Satılmazsa eğer birkaç hafta sonra alabilirim belki.

Tamam abi. Alacağından emin olursan söylersin beklerim de. Sen bilirsin yani.
discussioncontroller