Mount & Blade (At ve Kılıç) - Warband
FaironFairon
Üye
SP hikayesi var diye okudum ben.
QuendarthQuendarth
Mod

Ne zaman ortaçağda geçen böyle bir film çıkacak? Her şey olması gerektiği gibi; kalkanlar renkli, giysiler renkli, ortam iç açıcı. Bunun yerine her tarihi filmde karanlık, soğuk, iç karartıcı atmosfere, dar deri modernden bozma kıyafetlere mahkumuz.

Beğenenler: Fairon

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Şimdi birkaç video izledim. Açıkçası şehir-kasaba hayatı canlanmış gibi. Ortalıkta boş dolaşan insanların yanında çocuklar var, atlılar geçiyor, mezar başında bekleyen insanlar falan var. Bu bile önemli bir gelişme. Kafa kopması olayı da eklenmiş nihayet. Şayet bu canlı şehir, deniz savaşı, uzuvların kopması gibi şeyler eklenirse Bannerlord'a, silah çeşitliliği artar ve orijinal dengeyi bozmamak kaydıyla daha fazla taraf eklenirse dadından yenmez bir oyun olabilir.

Beğenenler: Noumenon

BiqBossBiqBoss
Üye
Oyun hala alınıp oynanır mı yoksa Bannerlord mu beklenmeli? En son ilk çıkan tam sürümünü oynamıştım.
ButeoButeo
Üye
Oynuyorum ben hala. Bol bol modlama secenegin var zaten, bu oyun kolay kolay sikmaz.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Once bir normal oyna alış. Sonra Denokles'in kılıcı modunu kurup tam tadını çıkar. Belki daha iyi modlar da vardir ancak SoD bayagi eglendiriyor.
BiqBossBiqBoss
Üye
Oyun üzerinde bilgim var, benim sormak istediğim şey yeni oyuna daha çok var mı o zamana kadar oyalar mı idi.
QuendarthQuendarth
Mod
Muhtemelen daha epey var. 2015'in sonlarına doğru çıkacak sanırım. Bir de muhtemelen ilk çıktığında içerik açısından Warband'e göre daha zayıf olur zaten. O yüzden Warband her türlü oynanır.

Beğenenler: BiqBoss

tersadamtersadam
Üye
TW forumlarının Türkçe Forum kısmında Evlat adında bi mod var. Videoları çok eğlenceliydi. Uçan halı, kuzgunla mesaj, balık tutma, tezgah açma gibi şeyler ile görevli senaryo eklemiş adam. Bi bakın bence.
ZeidenZeiden
Üye
Bannerlord çıkana kadar Warband uzun süre oynanır. İngilizce konusunda probleminiz yoksa, Taleworlds forumlarında sayısız bağımsız mod var ve hepsi oldukça yaratıcı. Türkçe dil desteği olan modların sayısı daha az, fakat yine de sizi oyalayabilecek içeriğe sahipler.

Hepsini bitirmeniz durumunda bile -ki bu en az bir buçuk, iki ay kesintisiz oynamaya tekabül eder- sırf role play için bile oynanabilir.
discussioncontroller