Mount & Blade (At ve Kılıç) - Warband
BiqBossBiqBoss
Üye
Şu an Floris modunu kurdum oynuyorum. Onun dışında Anno Domini 1257 ile Clash of the Kings kurulu duruyor bir kenarda. Onlarada bir ara el atmayı planlıyorum.
ButeoButeo
Üye
Floris benim en başarılı bulduğum moddur. Vanilla halinden çok uzaklaştırmadan harika eklentiler yapar. Fakat Anno Domini'yi ilk kez duyuyorum. Yorumlarsan sevinirim, belki tekrar başlarım oyuna.
BiqBossBiqBoss
Üye
Anno Domini 1257 yılında var olmuş tüm avrupa, batı asya, ortadoğu ve kuzey afrika krallıklarını ve imparatorluklarını oyuna taşımış. Altın Orda'dan tut, Kutsal Roma İmparatorluğuna kadar o tarihte ne varsa oyuna eklemişler.

http://www.moddb.com/mods/anno-domini-1257 burada diğer topluluklara ve eklediği özelliklere ulaşabilirsin. Ben en son Memlükler'de başlayıp haçlı seferlerini durdurmaya çalışıyordum ama çok fazla vakit aldığından daha küçük çaplı olan Floris'e geçtim.

Beğenenler: Buteo

ButeoButeo
Üye
Anno Domini'ye tam manasiyla asik oldum, iyiki gundeme getirmissin. Epey zamanimi calacak.

Daha detayli anlatirim. Atmosferin bu kadar kuvvetli olmasini beklemiyordum.
XFire1994
Üye
Warsword Conquest de güzeldir bu arada.
FaironFairon
Üye
Anno Domini benim de ilgimi çekti. Kuruyorum tekrar oyunu.
kurtkapankurtkapan
Üye
boyutu ne kadar
XFire1994
Üye
Anno Domini çok zaman yiyor ya. Belli bir amaçla oturursan başına daha fazla eğleniyorsun bence, Haçlı seferine katılıp kutsal toprakları koruyacağım, Ingiliz lordu olup Britanyayi birleştireceğim gibi vs.

Bu arada savaştaki unit sayısını arttıran modu yükleyin mutlaka, Warbandin default sınırları hiç gitmiyor Anno Dominiye(bence Warbande de gitmiyor da, neyse :p )
FaironFairon
Üye
kurtkapan dedi:

boyutu ne kadar

1GB

XFire1994 dedi:

Anno Domini çok zaman yiyor ya. Belli bir amaçla oturursan başına daha fazla eğleniyorsun bence, Haçlı seferine katılıp kutsal toprakları koruyacağım, Ingiliz lordu olup Britanyayi birleştireceğim gibi vs.

Bu arada savaştaki unit sayısını arttıran modu yükleyin mutlaka, Warbandin default sınırları hiç gitmiyor Anno Dominiye(bence Warbande de gitmiyor da, neyse :p )

O tarz bir amaçla indiriyorum ya. İki üç fikir var aklımda, ona yönelik bir şeyler yapmayı planlıyorum.(İlk olarak sanırım Marco Polo'dan gelen gazla Golden Horde adına takılırım, sonrası bakalım :D)
XFire1994
Üye
discussioncontroller