Aion yalanı.
Nexcore
Üye
Bazı oyunlar ciddi ciddi şişiriliyorlar, hadi ön incelemelerde şişirilmesi kabul gören birşey ama bu ayki Spider-Man'in şişirildiğine inanıyorum. AION'da öyle. İlginçtir ki bazı önce şişirilen oyunlar sonra Oyunezer'e gidiyorlar. (bkz. ME1)

Grind ise brutalcore(wtf???) harici sevilmeyen bir şey. Yıllarca SRO oynadım, level alamamaktan bıraktım. Oyuna 100 Lira saçmışımdır heralde. Millet de zaten grind yapmıyordu TAXI olayı förtledi. Zaten grind yapmaya kararlı olanlar da botlardan bıktılar. En sonunda millet bot alıp TAXI yapıp para kazanıp kazandığı parayla TAXIye girer oldu.
FearFal
Üye
Aion u neden bu kadar büyütüyorlar ?? Guild Wars 2,Lineage 2,SRO ya rakip olabilecek bişi değil...
Lightwave
Üye
SRO? Açılımı Silkroad Online olan SRO değil mi? Peki...
bataglion
Üye
FearFal dedi:

Aion u neden bu kadar büyütüyorlar ?? Guild Wars 2,Lineage 2,SRO ya rakip olabilecek bişi değil...

Aion'u büyütmüyoruz. Bence Aion sizin gözünüzde kendi kendine büyüyor.

Orada birkaç tane oyun saymışsın. Bu oyunları senin için diğerlerinden daha iyi ya da kötü yapan kriterler bazılarımız için önemsiz olabilir. Herkesin oyun oynarken tatmin ettiği farklı beklentiler var.

"Aion'u neden bu kadar büyütüyorlar?" akıllıca bir soru değil. Senin için vakit harcamaya değmiyorsa harcama. Buna böyle sorular sorup cevap beklemek de dahil.
DharkanDharkan
Üye
Büyütenin kendi aptallığı valla bence, büyütülecek hiçbir tarafı yok, herhangi bir MMO işte.
Nexcore
Üye
Dharkan dedi:

Büyütenin kendi aptallığı valla bence, büyütülecek hiçbir tarafı yok, herhangi bir MMO işte.

+1, paralı (ve hatta bedava) çoğu MMO'dan öne çıkan özellikleri yok,WoW'a rakip olamaz.
bataglion
Üye
Rakip olamazlar (karşılıklı). Çünkü ikisi farklı oyunlar. Ayrıca çıkışından beri wow oynuyorum. Şu an wow bana keyif vermiyor çünkü çok kolaylaştırıldı.
loveimmuneloveimmune
Üye
Ben de Aion çıktığı zaman hevesle alan oyunculardan birisiyim. Steam'den almıştım. Oyungezer kadrosunun da tavsiyesiyle hevesim daha da artmıştı. Ama büyük hayal kırıklığı oldu benim için de. 1 ay bile oynamadan bıraktım oyunu. Sık dişini dediler, lvl 35ten sonra mı tam olarak hatırlayamıyorum, pvp işin içine girince oyun çok keyifli hale geliyor dediler ama çok fazla grinding olduğu için sıkıldım ve WOW'a geri döndüm. Keyifle pvp yapıyorum.

discussioncontroller