DP skilleri drop rate düşürüyor mu?
eonur
Üye
Arkadaşlar, DP skilleri drop rate'i düşürüyor diyorlar, bir çoğumuz bunu biliyoruz. Ben bunun sadece bir efsane olduğu kanısındayım. İlk olarak bana mantıksız geldi, lejyon dışından birçok arkadaşım da düşüncemi doğrular nitelikte yorumlar yapınca artık bunun bir şehir efsanesi olduğuna kanaat getirdim.

Vent'te bulunan arkadaşlarımla bunu paylaştığımda kesinlikle yanıldığımı, dp'lerin drop rate'i düşürdüğünü resmi sitede gördüklerini söylediler ve bunları söylerken kendilerinden çok emin gibi görünüyorlardı, bende onlara inandım, olayı kurcalamadım ve bir dahada boss'larda dp kullanmadım.

O günden bugüne bu konu üzerine bir kaç olay daha yaşadım ve yine midem bulandı ve biraz siteleri karıştırdım fakat bu konu ile ilgili bir şey bulamadım.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bunu merak ettim ve benim görüşüme katılmayan arkadaşlar varsa ve "gerçekten" bahsi geçen resmi açıklamayı okudularsa, linki buradan paylaşırlarsa sevinirim.

Kanıtsız belgesiz tüm iddiaları asılsız kabul ediyorum buda biline :)

luthella
Üye
Şimdi şöyle düşününce normal; dp skilleri her classın en güçlü skilleri. Boss keserken dp kullanmak, joker hakkı kullanmak gibi birşey oluyor. İşleri kolaylaştırmasında kelli bir drop rate düşüşü bence mantıklı. Okumadım hiçbir yerde, ama düşününce biraz mantıklı geldi bana düşmesi.
Arantes
Üye
valla DP son bosta 4tane 2000dp bastım bosa hiç alakası yok düşmüyo mantıksız dp yi sadece elyolaramı kullanıcaz tabiki boslarada kullanıcaz düştüğüne inanmıyorum bencede efsane başka birşey diyil
eonur
Üye
sorun yok o zaman kimse belge sunmadığına göre artık gönül rahatlığı ile dp basabilirim ^^
luthella
Üye
onur sen de her düşürdüğünüzü çıkıp da yanında totalde kaç dp kullanıldığı ile birlikte bana whisp'lemesen ölürsün de mi :D düşürmüyomuş işte! en başından beri ben düşürmesi mantıklı olur diyodum zaten ben olsam düşürttürtürdüm :D düşürüyo demedim yani hiç.
düşsün ya drop rate! düşürmeyin bişe bi daha elinize gözünüze dursun!
discussioncontroller