Bisikletler ve Bisikletçilik
FirewingFirewing
Üye
Yok beldeyam' ları hatırlıyorum. Çelik kadroydu dediğin gibi, bayağı düz kafa yaran cinsten bir bisikletti. Yay may olmaması lazım.

Tabi dediğin doğru da, hani ara sıra binecekse o kadar para vermesine de gerek yok bence. Ama güzelce bir hobi olarak düşünüldüğü zaman evet, başlangıç seviyesi hafif bir şey almak mantıklı.
ryuukryuuk
Üye
çift amörtisör ve çelik kadro evet. benim istediğim şey dediğim gibi el yatkınlığı geliştirmek biraz, yeni bir şey almak istemiyorum o yüzden. bindiğim kadar üzerinde uğraşmak da istiyorum. sonraki planlarım direkt bisiklet toplamak sıfırdan zaten de işte elimde o kadar bütçe olmadığı için bu işe giriştim şimdilik. 150-200 lira zaten uzun vadede gözden çıkarttığım bi paraydı. teşekkürler tavsiyeler için.
sitharisithari
Üye
şu bisiklet hepsiburada'da mütemadiyen indirimde, oldukça da iyi yorumlar almış. Bisikletten anlayan arkadaşlar aydınlatabilir mi? Kullanım amacım ulaşımdan çok spor niyetine sahilde sabah ve akşam binmek olacak.

http://www.hepsiburada.com/claud-butler-oxford-700-shimano-6-vites-erkek-sehir-bisikleti-p-SPORSALOXFORD-M20

edit: aynı markanın diğer bisikletleri de hep indirimde
QuendarthQuendarth
Mod
Bu kadar ucuz olması ilginç, sahte olabilir belki. Markanın kendi resmi sitesinde aynı model 240 Pound'a satılıyor (1040 TL civarı).

http://claudbutler.co.uk/cycle-range/range/claud-butler-hybrid/cb3082-2014

Edit: Görünüş olarak biraz farklılar aslında. Belki Hepsiburada'daki eski bir modeldir.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Güzelmiş. Benim de böyle bisikletler ilgimi çekiyor artık. Orjinalse fiyatı 10 numaraymış.
sitharisithari
Üye
@Quendarth ın dediği gibi eski model herhalde, hepsiburada gibi bir sitenin orijinal olmayan ürün satacağını pek zannetmiyorum.
TheodrienTheodrien
Mod
Çelik kadro olduğu için fiyatı normal. Claud Butler'ın dağ bisikletleri de 400-500 TL civarında bulunabiliyor.

Bir de kadrosu 20 inch. 1.75'ten aşağı boy varsa büyük gelebilir biraz.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Benim boy 1.72 sanırım bi sorun olmaz. Gelecek ay alıyorum fiyatı aynı olursa.
ryuukryuuk
Üye
benim çok gözüme ilişti aslında bu marka, alüminyum kadro ve jant var hem de dağ ve şehir bisikleti modelinde.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sedona 300 e göz koydum. N11 de 899tl.
discussioncontroller