Pokémon White & Black
Isshin
Üye
Shadowfury
Üye
daha biz hg-ss ikilisini alamamışken yenisi duyuruldu :D ayrıca ds'e çıktığına göre bu oyunlar o zamana kadar 3ds yada adı ne olacaksa o çıkmaz diye düşünüyorum.
QuendarthQuendarth
Mod
Biraz daha bekleyip 3ds'e çıkarsalardı keşke.

Ayrıca bunlardan sonra bir de Pokémon Gray bekleyen bir tek ben değilimdir eminim :).
Isshin
Üye
Bunun gelmesine en az 1 sene var yahu zaten. Japonya'yı baz alıp endişelenmeye gerek yok. 1 sene içinde HG SS yalanıp yutulur; ki bilirsin ne olduğu önemli değil oyunlar özünde pokémon şu an Platinum oynayan birisi de Heart Gold oynayan birisi de bir şey kaybetmiş değil.

Üste: 3DS olayı garanti. Merak etme, bu oyunlar 3DS'e çıkmazsa satışlar patlamaz.
Tabii ki sen değilsin. Dünyada herkes öyle düşünüyor hâliyle. (=
Shadowfury
Üye
Eylül 2010 diyosunuz taş çatlasın 6 ay var :D Söz tutmayıp ertelerlerse bilemem tabi. Bence beklemesinler çıkarsınlar şimdi durduk yere 3ds masrafı çıkartmasınlar başımıza :D Endişelenme lafını da bana söylediysen yok endişe filan zaten ingilizceye çevrilmesi baya sürünce onu bekliyoruz bir de :/
sawwormsawworm
Üye
Sanırsam bayılacağım. İngilizce sürümü de bi yandan yapsalar ya. Beklemek bildiğiniz işkenceye dönüyor.
CoNsuRaL
Üye
/v/ sen nelere kadirsin :D :

[img width=600 height=600]http://i39.tinypic.com/2kio7b.png[/img]

Pokemon White Ass/Nigga Version. asfasdfads  :D
Dün akşam bunun geyiği döndü sırf.
Isshin
Üye
Görüntüler geldi ama memnun olmayan bir ben varım sanırım. 3DS istiyorduk, HG / SS oyunlarının bazı yerlerinde kullanılan kamera açısını kullanarak karşımıza çıktılar. Radikal değişim olarak, bir tek savaş sahneleri gözüküyor. Pokémonlar tümüyle, sadece üst ekranda yer alıyor. Diğer her şey alt ekrana yerleşti sanırım. En azından gerçekliği sağlamış.

Yine de umutluyum çünkü, dergi taramalarından çıkartabildiğim kadarıyla bu duruş tamamiyle 3boyutlu ve karşıdan bakılıyormuşçasına derinlik katan bir izlenme sahip. 3DS için konuşmak gerekirse, Nintendo'nun bahsettiği "gözlüksüz üçboyut efektini sağlamak" bu olabilir.

Isshin
Üye

http://www.dijikent.com/news.asp?nwsid=1362[/url">"]

Dün duyurusu yapılan Pokémon Black & White’tan ilk bilgiler 15 Nisan’da resmî sitesinden açıklanacaktı fakat CoroCoro’nun yeni sayısından internete sızdırılan taramalar; bize bu yeni oyunlar hakkında somut bilgileri ve ilk ekran görüntülerini ulaştırdı.

Elimize geçen birkaç ekran görüntüsüne baktığımızda yeni pokémonlardan Zorua ve Zoroark’ı savaş alanında aksiyon hâlinde görüyoruz. Savaş sahnesi dışında, güzel gözüken şehir sahnelerini ve değişik alanları görüyoruz.

Resimlerden anladığımız kadarıyla, Black & White seriye üç boyutu büyük ölçüde katacak ve oyunu bütününde diğerlerinden farklı bir perspektife sahip ilk oyunlar olacak. Ancak savaş sahnelerindeki açıda değişme yok.

http://images.dijikent.com/news/07/17897.jpg

Savaş sahneleri DS platformunun, üst ekranını kullanıyor ve öncekilerin aksine pokémonları tamamıyla görmek mümkün. Yayınlanan savaş sahnesi görüntüsünde, arka planlar ve önceki oyunlarda bulunan hiçbir öğenin bulunmaması dikkatleri çekiyor.

Bir diğer yenilik ise, taşıtlar. Ekran görüntüleri araçlar ile ilgili ipuçları veriyor. Oyundaki karakterlerin diyalogları ise artık konuşma balonlarıyla sağlanacak. Göze çarpan büyük ayrıntılardan biri de Pokémon Merkezi. Black ve White oyunlarının Pokémon Center’ları Heart Gold ve Soul Silver’dan esinlenmiş. Ayrıca, Hemşire Joy’ları ilk defa Black ve White’ta klasik elbiselerinden farklı olarak görüyoruz. Pokémon Center’ın içinde marketlerde bulunacak.

Yine görüntüler, oyunun ana karakterleri hakkında bize fikir veriyor. Kız eğitmen, pembe ve beyaz bir şapka ile pembe bir kıyafet giyiyor. Ayrıca saçları at kuyruğu şeklinde toplanmış. Erkek eğitmen ise, mavi renkte kıyafetler giyiyor ve gür saçlara sahip. Kız oyuncuyla aynı türden bir şapka giyiyor fakat arka kısmı öne gelmiş şekilde.

[url=http://www.dijikent.com/GameScreen.asp?id=1336]İlk Ekran Görüntüleri İçin Tıklayın

Dergide yazılan başlıklar ise şöyle:

Çarpıcı Savaş Sahneleri
Pokémon dövüşleri bu kez daha ateşli olacak!

Daha Gerçekçi Şehirler
Şehirler daha yüksek binalara sahip olacak. Öyle gözüküyor ki Pokémon Center’ın içinde alışveriş kısımları yer alacak!

Evolution 3

Ne ile ilgili olduğu hakkında kesin bir bilgi yok. Acaba ne olabilir?!

Misafir
Adının daha orjinal olmasını isterdim. :D
stabilostabilo
Üye
Peki bu serinin 3. oyunu ne olabilir? Grey olursa hiç hoş olmaz da... aklıma gelen başka bir isim de yok. :)
discussioncontroller