Pokémon White & Black
hayalgezerhayalgezer
Üye
Corax dedi:

Ben yellowda bruno'yu sadece pikaçu ile yeniyordum. Body slam spamı :D

Ben de elimde başka güçlü pokemonlar olmasına rağmen inadına raichu ile body slam yaptığımı hatırlıyorum :P

Zamanında Yellow oynarken Brock'u Pikachu'nun Quick Attack ile yenmeye çalışmıştım.Geodude gitmişti ama Onixe gelince hep PP bitiyordu :D Sonunda sinirlenip Nidoran geliştirmiştim ve Double Kick ile dövmüştüm Brock'u :D

Ben gidip butterfree geliştirip yeniştim yellow'da :D

CoraxCorax
Üye
benim yellow da bi takıntım vardı, pikachum level 18 olmadan brock'a gitmiyordum. eh viridian forestta pikachuyu lvl18 yapmak baya uzun sürüyordu tabi.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Corax dedi:

benim yellow da bi takıntım vardı, pikachum level 18 olmadan brock'a gitmiyordum. eh viridian forestta pikachuyu lvl18 yapmak baya uzun sürüyordu tabi.

Nintendo'da şeytan tüyü var :P
Ben de gold'da bir yerde takılınca sıkıntıdan vahşi pokemonlarla savaşıyordum.Ondan dolayı zaten yenmemiz için tasarlanan oyunu dalga geçerek bitirmiştim ;D
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Doombringer
Üye
@Audiodragon: Baya bi abartılı olmuş ama inkar etmeyecem iyi güldüm :D
yinede fikrimi değiştirmeyeceğim  :P
Isshin
Üye
2 günü kaldı çıkmasına.
[Deleted User]
Isshin
Üye
Gelişimleri çok tırt ya. Daha orjinal bir şeyler beklerdim. Legend Trio'larda tırt bildiğin entei, raikou, suicune. Puhahah. Shikijikka favoritom ya, garibim onu kesin eskilerden bir eleman tasarladı. Bildiğin bambi ama 5. nesil havası yok. Johto'msu daha çok.
XFire1994
Üye

Mudkip'e laf atanı vururum :P
[Deleted User]
discussioncontroller