Pokémon White & Black
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
CoraxCorax
Üye
2. nesilden sonraki pokemonları sevemedim bir türlü. starter pokemonlar giderek daha da kötüleşiyor.
[Deleted User]
CoraxCorax
Üye
Allah bir, charmender sikörtıl, bulbasaur iki, sindakuil, tododile, çikorita üç.
[Deleted User]
CoraxCorax
Üye
Ben de yellow ile başladım. Brock'u geçene kadar ebemin hatırı sorulmuştu baya :D Ama Brock'tan sonrası bildiğin bayıraşağı idi, pikaçu çok güçlü oluyor çünkü yellowda
Doombringer
Üye
Corax dedi:

2. nesilden sonraki pokemonları sevemedim bir türlü. starter pokemonlar giderek daha da kötüleşiyor.

Heh,benim tam tersim. :P Tabi gen 1 ve 2'nin pokemonlarını ve starterlarını da severim ama hem starterlar hem de genel olarak gen 1 ve 2 pokeleri yenilerle karşılaştırıldığında hem tasarım olarak hem de özellik olarak zayıf kalıyor bana göre.
Yeni starterlardan Tsutaja baya bi hoşuma gitti (ve oyunlarda büyük ihtimalle onu seçecem),Pokabu da eh işte ama Mijumaru ne yazık ki epic fail.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Sadece charizard ile bütün herkesi yendiğimi hatırlıyorum. Yellow da ise bir arkadaş sadece pikachu'yu geliştirmişti,tabii ki Bruno'da kaybediyordu.

Eskiden pokemon oyunlarında 3 pokemonu geliştirirdim.Efsanevi bir tane,ilk pokemon,ilk pokemonun eksiklerini kapatan yardımcı. Kalanları da diğer efsaneleri yakalayarak tamamlıyordunuz zaten.
CoraxCorax
Üye

Sadece charizard ile bütün herkesi yendiğimi hatırlıyorum. Yellow da ise bir arkadaş sadece pikachu'yu geliştirmişti,tabii ki Bruno'da kaybediyordu.

Eskiden pokemon oyunlarında 3 pokemonu geliştirirdim.Efsanevi bir tane,ilk pokemon,ilk pokemonun eksiklerini kapatan yardımcı. Kalanları da diğer efsaneleri yakalayarak tamamlıyordunuz zaten.

Ben yellowda bruno'yu sadece pikaçu ile yeniyordum. Body slam spamı :D
Doombringer
Üye
Zamanında Yellow oynarken Brock'u Pikachu'nun Quick Attack ile yenmeye çalışmıştım.Geodude gitmişti ama Onixe gelince hep PP bitiyordu :D Sonunda sinirlenip Nidoran geliştirmiştim ve Double Kick ile dövmüştüm Brock'u :D

Bu arada yeni oyunlarda artık random wi-fi maç yapılabilecekmiş PBR'de olduğu gibi.
discussioncontroller