Megami Tensei ve Persona serisi
Laçin
Üye
Aha! Bu oyun hakkında bir şey biliyorum; Kesinlikle mükemmel. ^^ Her ne kadar daha bir saat oynamış olsam da ilk izlenimi müthiş bende. Yapımcısı ünlü yapımcı şirket Atlus. Yine sizlerin bilgilerini bekliyorum. :woot:
gangstar59
Üye
persona 2 yi bitirmiştim ama ciddi diyorum hatırlamıom pek, cool bu abi vardı grafikler falan güzeldi izometrik koleksiyonumda bu oyunda var :)
HazeHaze
Üye
Bu da bilim-kurgu tarzı bir oyundu yanılmıyorsam, ikincisine biraz bakmıştım, bir hanımı yönetiyorduk. Bana oldukça ilginç gelmişti, PSX'teki ilk ikisi PSX'teki sağlam RPG'lerdendir.
Djinn
Üye
Haze galiba sende geniş bir arşiv var(Var mı?)
HazeHaze
Üye
Gibi. PSX ve SNES'e çıkan çoğu RPG'yi bulmaya çalıştım, burada konusu olmayan birçok PSX RPG'si var mesela. Çoğunu oynama fırsatım olmadı ama.
Djinn
Üye
Bende Rpg Oynamayı çok severim ama piyasaya az çıkıyor rpg oyunları.Ben en çok Dungeon Siege ve Elder Scrolls serilerini seviyorum.Özellikle Oblivion'a bir ara çok takılmıştım..

HazeHaze
Üye
Hehe, güzeldir RPG, oyna tabii. Ama artık fazla çıkmıyor, doğru. Oblivion'ı ben de bir ara oynadım ama, sonradan araya başka şeyler girdi, tekrar devam edemedim, edesim gelmedi.
Laçin
Üye
Hele bu japon rpg'leri hiç çıkmıyor pc'e. En son grandia 2 çıktı. Halbuki çıkartsana FFX'u falan.
Djinn
Üye
Sevmem Japon rpglerini.Bir kere atmosferleri iğrenç oluyor renkli cıvıl cıvıl böyle rpg mi olur(Olmaz!).O nedenle hiçbir zaman japon rpgsi oynamadım ve hiç bir zaman da oynamiycam.Evet bu kadar.
HazeHaze
Üye
Eh, sen bilirsin. Sevenler hastası, sevmeyenler de kanlısı oluyor zaten bu Japon kültürünün. :P
Djinn
Üye
Nerden nereye..
Japon kültürünü hiç sevmem.Animelerinin çoğunada uyuz olurum.Zaten oyunlarında atmosfer yok.Bir Heroes 3 veya Oblivion havasını göremiyoruz(Taktım ben bu Oblivion'a!).Bu arada Laçin herhalde çok sinirlenecek konusundan tamamen saptık..
discussioncontroller