Megami Tensei ve Persona serisi
CoraxCorax
Üye
persona 5 japonyada 15 eylülde çıkıyor
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
PSP emülatörü sağolsun telefonda başladım Persona serisine 3. oyun ile hep merak ediyordum en sonunda oynayabildim ve gayet güzel baya sevdim özellikle karakterleri herşeyleri ile çok güzel yapmışlar :) Oturunca kalkamıyorum başından şarj bitene kadar :D
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Öğrendim ki FES daha iyi olduğundan sildim P3P'yi daha fazla ilerlemeden. Sanırsam benim eski dostu(PS2) tozlu raflardan çıkarmanın vakti geldi ;)
DemifiendDemifiend
Üye
Silmeseydin. Kız ana karakterle oynayınca social linkler değişiyor. Tabii önce FES'i oyna.
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Normal story erkekle olunca bide erkeğiz şimdi Mitsuru, Chihiro öylece dururken kız karakter açmak olmaz yav hayallerim var benim kaçıracam Mitsuru'yu :D
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Arkadaşlar Ps Vita'da FES versiyonu yok mu acaba P3'ün ? Portable'ı oynamak istemiyorum cidden. Eğer yoksa bilgisayardan nasıl oynayabileceğimi açıklayabilir mi bir cengaver ?
NeOzguRNeOzguR
Üye
@S0lidGamer

Vita'daki de zaten PSP'den gelme. El konsoluna özgü yaptıkları için FES'in orada olacağını sanmıyorum. PS3'te var.

Bir yerlerden PS2 emülatörü bulup FES'i bilgisayarda anca öyle oynayabilirsin. Geç cevap için kusura bakma.
YigitilhanYigitilhan
Üye
persona hd collection gibi birşeyler gelme durumu var mı ps4e ya umarım gelir
NeOzguRNeOzguR
Üye
Artık öyle bir devirde yaşıyoruz ki "kesinlikle yapmazlar" demek bildiğin komik duruma düşürür adamı. Yapabilirler ama yaparlar mı? P3 FES PS3'e geçirilmişti zaten, ben oradan bitirdim. P4 PS2 çıkışlı ama mükemmel elden geçirilmesiyle Vita'ya gelmişti.

Hani en azından P3 FES ile P4G'yi PS4'e paket hâlinde getirebilirler. Oynayamayanlar için mükemmel bir haber olur fakat Atlus'un şahsen bu tarz bir şey planladığını hiç duymadım, okumadım. Ama olmaz olmaz demeyeceksin. Bakarsın yarın haberi açıklanır.
DemifiendDemifiend
Üye
Geçenlerde P3 PS2 classic olarak PS4'de yanlışlıkla görünmüştü, PS3 oyunu olarak geçiyordu ama uzun zamandır, hala ses seda olmadığına göre yanlışlık olarak kalmış. Ama Atlus'un PS4'e de getireceğini sanmıyorum bunları. Zaten oyuncu dostu bir firma değil, PS4'e getirdiklerinde çok satacağını düşünmezlerse getirmezler.Onlar P5 spin-offlarıyla ilgileniyorlardır şimdi. Portla falan uğraşmazlar.

Bu arada Persona 5 RPCS3 emülatöründe tam oynanabilir hale gelmiş.
discussioncontroller