CCleaner
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Yaklaşık 2 yıldır CCleaner kullanıyorum,ve harika bir progam diyebilirim :)
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Ccleaner 5 rezillik ötesi. Gözlerim kanadı resmen...
Starlet
Üye
system Mechanic çok komplex ve ücretli bir program. Çok iyi bilmeyenler için sisteme zararlı olabilir. CCleaner çok daha basit. Ben bu tür programların işe yaradığını düşünüyorum. Ccleaner'ı hep kullanıyorum çok iyi bir program. Öneririm.
BonecrusherBonecrusher
Üye
tasarım ilkokul terk olmuş, aferin kim becerdiyse.

Beğenenler: Trenzalore

AkatoshAkatosh
Üye

Siz mi çok biliyorsunuz yoksa onlar mı az biliyor?
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Akatosh dedi:

Kullandın mı da laf ediyorsun? Kraldan çok kralcı işsizlersiniz ya.
QuendarthQuendarth
Mod
Tasarım önemli değil de kendini sürekli açık şekilde system tray'de tutması berbat olmuş. Böyle bir programı niye sürekli açık tutmaya ihtiyaç duyar ki bir insan. Normalde açar temizler kapatırsın. Gerçi otomatik temizleme gibi bir özellik getirmişler sanırım ama onu kullanmayan birisi için sürekli açık durması çok gereksiz. Açık kalmasını engelleyecek hiçbir yöntem bulamadım üstelik. "Close program after cleaning" seçeneğiyle bile tray'e alıyor kendini. Her seferinde tray'den sağ tıklayıp exit demek gerekiyor.

Edit: Active Monitoring'i kapatınca düzeldi.
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Quendarth dedi:

Tasarım önemli değil de kendini sürekli açık şekilde system tray'de tutması berbat olmuş. Böyle bir programı niye sürekli açık tutmaya ihtiyaç duyar ki bir insan. Normalde açar temizler kapatırsın. Gerçi otomatik temizleme gibi bir özellik getirmişler sanırım ama onu kullanmayan birisi için sürekli açık durması çok gereksiz. Açık kalmasını engelleyecek hiçbir yöntem bulamadım üstelik. "Close program after cleaning" seçeneğiyle bile tray'e alıyor kendini. Her seferinde tray'den sağ tıklayıp exit demek gerekiyor.

Edit: Active Monitoring'i kapatınca düzeldi.

Nasıl değil abi? Windows 8 app'i yapacaksan söyleyeceksin. Rezil duruyor...
RedBeardRedBeard
Üye
Akatosh dedi:

Kullanan kişi daha iyi bilir. Dragon Age 2'yi yapan BioWare'de iyi halt ettiğini sanıyordu.
QuendarthQuendarth
Mod
Açıkçası günde bir kere açıp "Run Cleaner"a basıp kapattığım, toplamda 3 saniyeden fazla görmediğim bir programın tasarımı benim için hiç önemli değil. İşlevsel olarak da eskisinden bir farkı yok tasarımın, butonların şekli rengi falan değişmiş sadece.
discussioncontroller