CCleaner
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Quendarth dedi:

Açıkçası günde bir kere açıp "Run Cleaner"a basıp kapattığım, toplamda 3 saniyeden fazla görmediğim bir programın tasarımı benim için hiç önemli değil. İşlevsel olarak da eskisinden bir farkı yok tasarımın, butonların şekli rengi falan değişmiş sadece.

Gayet de rezil kontrastı, yapılış şekli vs. Windows 8 kullanıyorsan bilemem.
BonecrusherBonecrusher
Üye
Akatosh dedi:

tasarım ilkokul terk olmuş, aferin kim becerdiyse.

Siz mi çok biliyorsunuz yoksa onlar mı az biliyor?

ben çok biliyorum.
üniversite+master sağolsun, bi de 25 yıldır pc kullanmanın getirdiği şeyler...

adamların az bildiği gerçeği de var.

program arabiriminin kullanıcının kolay ayırtedebilmesi ve güçlü görünmesi gerekiyor. eski tasarım baya iyiydi, bir iki şeyi değiştirip tekrar kullanabilirlerdi.
ama yeni arabirim son derece basit, düz ve monoton olmuş.
adeta "abi minimalizm felan diyorlar, neymiş bu sen biliyor musun?" diyip geceden kalma şekilde hazırlamışlar gibi.

Beğenenler: rubyred

FirewingFirewing
Üye
Wise Disk Cleaner ile tanıştım tanışalı pek sevdiğim siii klinır a bay bay dedim. İsmi dandik ama performansı ve özellikleri daha iyi.
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Onu mu kullanalım nedir :D Advanced System Care diyenler de olmuş. Bunlar göreceli işler.
sitharisithari
Üye
Auslogics Boostspeed kullanıyorum senelerdir. PC bakımı için başka bir programa gerek bırakmıyor.
TrenzaloreTrenzalore
Üye
sithari dedi:

Auslogics Boostspeed kullanıyorum senelerdir. PC bakımı için başka bir programa gerek bırakmıyor.

Herkes bir şey diyor zaten :D CCleaner akar ya.
FirewingFirewing
Üye

Onu mu kullanalım nedir :D Advanced System Care diyenler de olmuş. Bunlar göreceli işler.

Saçma bir program o. Kullandığı kaynak ve yaptığı iş kıyaslamasında yetersiz puan alır.

Komple bir bakım programı düşünülüyorsa şayet, TuneUp Utilities çok iyi lakin ücretli.

Beğenenler: Trenzalore

AkatoshAkatosh
Üye

Akatosh dedi:

tasarım ilkokul terk olmuş, aferin kim becerdiyse.

Siz mi çok biliyorsunuz yoksa onlar mı az biliyor?

ben çok biliyorum.
üniversite+master sağolsun, bi de 25 yıldır pc kullanmanın getirdiği şeyler...

adamların az bildiği gerçeği de var.

program arabiriminin kullanıcının kolay ayırtedebilmesi ve güçlü görünmesi gerekiyor. eski tasarım baya iyiydi, bir iki şeyi değiştirip tekrar kullanabilirlerdi.
ama yeni arabirim son derece basit, düz ve monoton olmuş.
adeta "abi minimalizm felan diyorlar, neymiş bu sen biliyor musun?" diyip geceden kalma şekilde hazırlamışlar gibi.

Çok kaliteli bir eğitim almışsınız anlaşılan.
Peki şu ana kadar hiç çalıştınız mı? Yoksa bütün o eğitime rağmen hala işsiz misiniz?
OneInchManOneInchMan
Üye
image
BonecrusherBonecrusher
Üye
Akatosh, Persona, ryuuk, Buteo, OneInchMan, FadeToBlack, CombiningPerson :
istersen CV'mi yollayabilirim sana, çok merak ediyorsan.

yok işi ilkokul 5 kavgasına çevirmek istiyorsanız, buyrun ben tutmayayım, kendi kendinize eğlenin.

bu arada Akatosh sırf altta kalmamak için konuyu ad hominem'e çevirmeye çalışarak konudaki amacını bariz gösterdiğin için de sevindim. en azından tartışmak gibi bir niyetinin olmadığını görmüş oldum.
discussioncontroller