WOW mu ? LOTRO mu ?
XDwolfXD
Üye
Aslında çoğu kişinin wow diyeceğini biliyorum ama ben sevmedim sevemedim.Lotronun da  eksikleri olmasına karşın şu ana kadar oynadığım en iyi DVO bence  ya arkadaşlar siz nedersiniz?

:jedi: :katana:
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Tolkien evreni hastasıysan LotRO ancak basit yapılı ve kafa dağıtacak bir DVO istiyorsan... Aslında yine LotRO olabilir ama yeteri kadar oynayamadım... Şu anda DVO'ya başlayacak olsam WoW'a geri dönerim ama...
XDwolfXD
Üye
evet hayranıyım tolkien evreninin ama  1 hafta wow oynadım hiç çekici gelmedi bana .

aynı runes of magic bu kadar övülen bir DVO nun daha güzel olmasını beklerdim
White
Üye
Wowdan sonra Lotro derim ben. İkiside güzel oyun. Ama ben Guild Wars'a daha kolay alıştım. Bence Guild Wars bu ikisinden daha kolay oynaması.
Ben Guild Wars diyorum.
TheodrienTheodrien
Mod
Şöyle bir konu da vardı aslında:
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,13486.0/

Kısacası; eğer güzel bir hikaye ve orta dünya ruhu yaşamak istiyorsan LotRO, diğer türlü pvp gibi şeyleri seviyorsan WoW.
lotro_tr_31
Üye
İki oyunu birbiri ile kıyaslamak çok abes kaçar birisi elma öbürü armut oyun yapısı,oynanış şekli ve amaç doğrultusunda birbirlerinden çok farklılar.Seçim kısmı oynamak isteyen kişiye kalıyor.
Falore
Üye
MMORPG oynamak istiyorsan WoW, sırtını sadece Yüzüklerin Efendisi'ne dayamış, başka da hiçbir numarası olmayan bir oyun oynamak istiyorsan LotRO. Çok sıkı bir Yüzüklerin Efendisi fanıysan, seni rahatsız edeceğini düşünmüyorum, gönül rahatlığıyla katlanabilirsin.

Bu arada yalan yanlış bilgiler vermeyelim, WoW piysadaki bütün MMO'lardan çok daha iyi yaşatır hikayesini, atmosferi çok daha güçlüdür. Ayrıca PvE tabanlı bir oyun, PvP değil.
TheodrienTheodrien
Mod
WoW vs LotRO tartışmasından o kadar çok nefret ediyorum ki, ama birşeyi söylemem gerekiyor; LotRO'daki kadar hikayeye bağlı bir PvE sistemi hiçbir oyunda yok şu anda. WoW'da PvP olarak belirtmek istediğim şey, LotRO'da pvp'nin çok zayıf olmasıydı aslında.

Yani pvp arayan biri LotRO'dan zevk almaz. WoW'da pve yok anlamında söylememiştim :)
Silverlex
Üye
Bu konuyu birde WoW altında açalım, sonra iki başlık arasındaki 7 farkı bulalım. Nasıl? :P
XDwolfXD
Üye
yinede lotrodaki pvp nin düzelme ihtimali var belki som ile hayal kırıklığına uğradık ama riders of rohan başka olacak gibime geliyor  orta dünyada at üstünde pvp  sizinde hoşunuza gitmezmiydi ?
Silverlex
Üye
"At üstünde savaş" olayı sadece oyuncuların rohan da gelmesini umduğu birşey. Hiçbir şekilde resmi bir açıklama yok bu konuda. At üstünde savaş olmayabilirde
discussioncontroller