WOW mu ? LOTRO mu ?
lotro_tr_31
Üye
At üstünde savaşma en çok istediğiz eklentilerin başında geliyor ama biraz düşününcede çok saçma olacak gibi gözüküyor.Şöyleki bir  loremaster kullanıcısı olarak kendimi at üstünden ent tekmesi :P yada yıldırım saçarken düşünemiyorum ama at üstündeyken normal skill siz saldırı olabilir.
Falore
Üye
Theodrien dedi:

WoW vs LotRO tartışmasından o kadar çok nefret ediyorum ki, ama birşeyi söylemem gerekiyor; LotRO'daki kadar hikayeye bağlı bir PvE sistemi hiçbir oyunda yok şu anda. WoW'da PvP olarak belirtmek istediğim şey, LotRO'da pvp'nin çok zayıf olmasıydı aslında.

Yani pvp arayan biri LotRO'dan zevk almaz. WoW'da pve yok anlamında söylememiştim :)

Hayır, hangi dünyada yaşıyorsunuz anlamıyorum ki? 25 dakikalık Arthas fightının sadece şu son partının -özellikle son bölümünü- izle lütfen.

YojimboYojimbo
Mod
Atmosfer, hikaye, RP, PVE bazında açık ara LotRo

PvP bakımından Warhammer Online

İkisinin kırması olsun dadından yenmez diyorsan WoW

:)
desert78
Üye
Bence ultima online bütün online oyunların kralıdır hiç oynamadıysan onu oyna ;D.
TheodrienTheodrien
Mod
Falore dedi:

Hayır, hangi dünyada yaşıyorsunuz anlamıyorum ki? 25 dakikalık Arthas fightının sadece şu son partının -özellikle son bölümünü- izle lütfen.

Tam olarak demek istediğin şeyi anlayamadım. WoW'da pve'nin iyi olduğunu mu göstermeye çalışıyorsun? Eğer öyleyse, ben zaten WoW'da pve yok demedim önceki mesajda söylediğim gibi. Ancak LotRO'nun pve'sinin daha iyi olduğunu söyledim.

Ayrıca bu kadar basit bir tartışma için kırıcı konuşmayalım :)
discussioncontroller