Ds Oyun Öneri Başlığı !
Misafir
Birkaç aydır,DS`de pokemondan başka bir şey oynamadığı farkettim,şimdi ise Ds için oynayacak oyun arıyorum !

Önerisi olan ?  :)
lordwolky33
Üye
Chrono Trigger geldi aklıma.
Blight
Üye
China Town Wars ve Scribblenauts aldım ben, öneririm.
Misafir
Bu arada belirteyim,oyunları orjinal olarak alacağım yani çok bulunmaz oyunlar söylemezseniz sevinirim :D
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Limp abi kusura bakma ama yapmadan duramam

Spoiler:
Disgaea :P
QuendarthQuendarth
Mod
New Super Mario Bros. - DS'de en çok oynadığım oyun, her bölümü onlarca kez oynadım hâlâ sıkılmadım. Kusursuz platform oyunu diyebilirim.

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass - Oynadığım en iyi DS oyunlarından biri. Tamamen stylus ile oynanması da ayrı bir güzellik :). Gemi parçalarını falan toplayayım derken bayağı uzun süre oynatıyor kendini. Ayrıca aynı serinin yeni oyunu Spirit Tracks var bir de ama onu daha oynamadım.

Might and Magic: Clash of Heroes - Sıra tabanlı strateji veya puzzle seviyorsan kesin oyna derim. Sürükleyici bir hikâyesi ve çok zevkli savaşları var. Ayrıca PC'de HoMM 5'i oynadıysan daha da çok seversin, çünkü Clash of Heroes, HoMM 5'ten 30 sene falan öncesinde geçiyor, yani HoMM'dan tanıdığımız karakterlerin gençliklerini görüyoruz :).

WarioWare: Touched! - Bence bir el konsolunda oynanabilecek en eğlenceli oyunlardan biri. Her biri bikaç saniyelik yüzlerce mikro oyun içeriyor. Oturup uzun süre oynamak ya da metinlerle boğuşmak istemiyorsanız ideal oyun diyebilirim. Aç, 10-15 oyun oyna kapat. Tam kafa dağıtmalık oyun.

Scribblenauts var tabii bir de. Ayrıca Castlevania serisi, Mario serisi, Professor Layton serisi vs. gibi çok iyi seriler var.

http://www.nintendocu.com/ Burada da sağdaki oyunların hepsi güzel oyunlar mesela.

(Söylediklerimin hepsi çok ünlü ve kolay bulunabilen oyunlar, ama Türkiye'de hepsi bulunabilir mi emin değilim)
Misafir
Türkiye değil ya,Amerikadaki arkadaşımdan istiyorum tüm oyunları.

Might and Magici`de ekledim listeye.

Zaten Zelda,Mario,Wariware gibi oyunları hiç düşünmeden sipariş ettim.

Öneride bulunanlar sağolun :D

Alta:O oyun fakat daha değişik bir versiyonu.
Blight
Üye
Wario Ware, şu DS'i ilk alınca puanımızla indirebildiğimiz oyun değil mi?
sawwormsawworm
Üye
Kingdom Hearts 358/2 Days. (Ds'nin en iyi grafiklerine sahip), Disney ile Square Enix yapımı şahane bir Aksiyon/Rpg, kesinlikle oynanası.

Bir de minigame'ler ile haşır neşir olayım diyorsan, Final Fantasy Fables: Chocobo Tales var, şu sıralar başından kalkmadan oynamaktayım :D
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
SerGeanT
Üye
Picross DS

/thread
discussioncontroller