Ds Oyun Öneri Başlığı !
Blight
Üye
Diğer tüm oyunları aldığın yerden.
zampara217
Üye
tmm saol
Blight
Üye
Ben de bir şeyi merak ediyorum. Konsol ve PC'lere gelen baba oyunlardan çoğunun DS versiyonu da oluyor MW2, Dirt, Assassin's Creed vs. Bunlar alınmaya değer oluyor mu? Yani MW2'yi konsolda oynanmaz diyen ben, avuç içimde nasıl oynarım?
İ. Evrenİ. Evren
Üye
MW2 gibi fps oyunlarının diğer konsollarda oynamanın daha rahat olduğunu düşünerek oynarsın. Lakin diğer bahsettiğin oyunları ds`de de oynamak emin ol zevkli ve oynaması rahat.
Doombringer
Üye
Blight@ MW2'yi bilmem ama DSi'de fps olarak Metroid Prime:Hunters'ı oynamıştım.Ordaki deneyimlerimle konuşacak olursam,her ne kadar kontrollere bir süre sonra alışsan bile ara sıra zorlanabilirsin oynarken.
Blight
Üye
Yok arkadaş oyunları kim getiriyorsa tek kelimeyle hırsızlık yapıyor. Bu kadar, hırsızlık.

Yeni çıkan Art Academy oyunu 100 lira D&R'da. MediaMarkt falan da aynı, evet yok bir fark. Oyun shopto'da £18+£2,5(air mail)yani aşağı yukarı 55 lira. Düşünün bu fiyatla shopto'nun da kar payı var bir de.

Ama toptan alan aracı firmalarımız oyuna 45 liradan fazla kar payı koyuyor. Tek oyuna 45 liradan fazla! Bi nokta nokta gidin lan.
Blight
Üye
Super Scribblenauts
Art Academy
WarioWare Touched
New Super Mario Bros
Phoenix Wright: Ace Attorney
Phoenix Wright: Ace Attorney Justice for All
Dr Kawashima's Brain Training
Bleach: The blade of Fate

Gibi bir liste yapmıştım yavaş yavaş alacağım hepsini.
Blight
Üye
Oyun ilk bakışta çok farklı görünmese de aslında suyunu çıkartana acayip fazla imkan sunuyor. Yani grafik, fikir falan aynı ama imkanlar deli artmış. Bulmacalar daha kolay çözülebiliyor ipuçlarıyla ama farklı olsun diye kafa patlatana yine çok absürd ve güldüren anlar yaşatıyor oyun.

Kesinlikle alınmalı bence. İkisindeki fark bariz en azından ilkini saatlerce oynamış biri olarak.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Emu ile çalıştıramadım o oyunu, hevesim kursağımda kaldı.

İlki mükemmel bi oyundu zaten, ds alırsam birgün ilk oyunum o olacak.
setokaiba1993
Üye

Emu ile çalıştıramadım o oyunu, hevesim kursağımda kaldı.

Bunu dene.Çalışıyor.
discussioncontroller