Marvel vs Capcom 3
LunarEclipseLunarEclipse
Üye
Bu oyun çıkana kadar ben sabırsızlıktan ölmeyeyimde XD Zaten Dante'yi görünce var olan kızsal duygularım bütün şiddetiyle devreye girdi! Birinin işini bitirip "Ha! Jackpot!" felan olayından sonra kalp krizi geçirmenin noktasına geldim XD (Deadpool'u söylemiyorum bile XD Bang! bang bang bang! ahahah XD"
Ah! Bu oyun müthiş olacak!! :3
darkprensdarkprens
Üye

Arkada calan apaci muzigi ve Spiderman'in Web Swing! diye bagirisi <3<br />
Edito Burrito: Oyunun grafikleri de dehset bu arada :D of dovus oyunlarini cok seviyorum zaten tekken mortal combat ssf4 tekkenxsf sfxtekken :D super olucak ya :D
Misafir
Bende bu tarz oyunlar çok seviyorum. İlerde Naruto ve One Piece elemanlarının olduğu bir dövüş oyunun çıkmasını umut ediyorum.
darkprensdarkprens
Üye
Var oyle bi oyun :D cok var ama google'da suna bak:

Battle Stadium Don. ps2 oyunu
DON= Dragon Ball, One Piece, Naruto. :)
Misafir
Oh yes! Süper... Ama benim PS2 bozuk... Neyse, gelecek sefer oynarım artık.
Timemox
Üye
http://www.trgamer.com/Haber.aspx?YaziID=17932

Lan yoksa?!.. HAGGAR!!!  :dans:
darkprensdarkprens
Üye
Final Fight'tan karakterler hep geliyor zaten :D
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
darkprensdarkprens
Üye
Ciksin su oyun artik :D
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Marvel vs Capcom 3 karakter notları

- The Thing düşünüldü, ama The Hulk'a çok benzediği için vazgeçildi.

- The Human Torch yapıldı ve tamamlandı ancak çok fazla RAM tükettiği için iptal edildi ve Marvel, karakteri Super-Skull ile değiştirmeyi önerdi.

- X.23 oyunda var çünkü Niitsuma dengeyi sağlamak için genç bir Marvel karakteri istemiş.

- Marvel ilk başta Shuma-Gorath'ı istememiş ancak Capcom karakterin çok popüler ve önemli olduğuna onları ikna etmiş.

- Spiderman'in duyurusu TGS'e kadar saklanmış, çünkü karakterin Japonya'daki popülerliği düşünülmüş.

- Felicia oyunda gözükmemiş, çünkü ESRB kurallarını çiğnemiş sayılabilirlermiş.

Kaynak: Merlinin kazanı
discussioncontroller