Marvel vs Capcom 3
manager80manager80
Üye
http://www.shopto.net/PS3/VIDEO GAMES/PS3MA20-Marvel vs Capcom 3.html

Shopto'dan oyunu pre-order alırsanız yanında çizgi romanını da veriyorlarmış. Bu ayın 20 sinde avansımı alınca sipariş vericem oyunu *-*
DarkorDarkor
Üye
Yarın alıyorum oyunu heyecanlıyım. İlk işim Chris Redfield vs Hulk mücadelesini gerçekleştirmek olacak.
frknphlvnfrknphlvn
Üye
oyunun gameplay izledim de bana çok kötü göründü bu benim görüşüm o onun görüşü herkesin bir popisi vardır.Ben beğenmedim.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben ilk 2 oyunun en çok çizimlerini sevmiştim. Özellikle karakterlerin anime vari görünüşleri çok güzeldi. O geleneği devam ettirselerdi keşke.
QuendarthQuendarth
Mod

oyunun gameplay izledim de bana çok kötü göründü bu benim görüşüm o onun görüşü herkesin bir popisi vardır.Ben beğenmedim.

Bu mesajı yanlışlıkla beğendim çünkü internet explorer'ın 10 yıl önceki bir sürümünü falan kullanıyorum ve bu sürümde beğen tuşu çok geniş bir alana yayılmış durumda. Bugün yanlışlıkla beğendiğim üçüncü mesaj oldu bu.
SerGeanT
Üye

Yarın alıyorum oyunu heyecanlıyım. İlk işim Chris Redfield vs Hulk mücadelesini gerçekleştirmek olacak.

PS3'e aldıysan online oynayalım. 1 haftadır rakip arıyorum kendime bulamadım kimseyi. SSF 4'ün yanında üvey evlat muamelesi görüyor MvC 3. (ya da herkes korsana geçti, online'ı bıraktı PS3'te..)

PSN id: Lathariel
DarkorDarkor
Üye
Ekledim ID: Lurtz23. Ya abi bu online ranked matchler ne böyle 1 saatte anca maç buluyor, bulduğu adam da aynı hareketle sıkıştırmaya çalışan bi velet oluyor genelde :D
SerGeanT
Üye
Ranked ararken bol bol hata verip menüye atıyor bende de, lobby sistemi en güzeli o yüzden.
O veletler de heryerde evet, da teleport veya benzeri hızlı bir hareketi olan karakterler işe yarıyor o konuda. Wolverine'in berserker slash'i mükemmel mesela, adamın arkasında çıkıverip komboya başlayınca pek bişey yapamıyorlar genelde.
Çok sinir olursam çivi çiviyi söker mantığıyla dalıyorum ama onlara, arkadan Zero'yu sürekli asiste çağırıp Ryu ile hadouken'e boğuyorum. :P
DarkorDarkor
Üye
aynen benim de klasik ekip x-23, dante, chris. genelde danteyle yukarı kaçıp kurşunluyorum öyle bi durumda. x-23 yakın dövüşte iyi, chris de hulk gibi iri elemanlara uzaktan iyi zarar veriyor. Öğrenecez diğerlerini de vaktiyle :D
SerGeanT
Üye
Benim de oyunu açar açmaz ilk denediğim karakterlerdi. :D Dövüş oyunlarını severim de biraz çabuk sıkılırım normalde, pek bir karakter üzerine yoğunlaşamam. Ama bunu 1 haftadır oynuyorum daha 5-6 karaktere bakabildim adam gibi. Dante de şahane ama maşallah hayvanlar gibi bir move-list'i var:
http://wiki.shoryuken.com/Marvel_vs_Capcom_3/Dante
Şuranın tamamını öğrenip şiir gibi Dante oynamak istiyorum. XD
discussioncontroller