Siirt'te tecavüz dehşeti
Lord Inquisitor
Üye
Üst tarafa: Corax, sen de laf sok tabii... İnan her şeyden sonra şaşırmıyorum.
Bir dakika önce şu alttaki çapsız hicve cevap vereyim, zaten vereceğim son cevap olacak:

Doğukan dedi:

Inquisitor'dan "Devlet babaya karşı olan cahiller" diye bir tamlama okudum ki ne siz sorun, ne ben söyleyeyim.

Yok ben soruyorum, söyle, ağzı olan konuşuyor zaten, sen de yumurtla bakalım, ne yumurtlayacaksın.
Ya beni takip etmiyorsun ve laf sokmaya çalışan bir parazitsin ya da beni takip edip, okuduklarından bir halt anlamayan bir aptalsın. Her iki halde de, sana ve çapsız hicivlerine hayatta başarılar dilerim.
----------------------------------------

Gelelim diğerlerine,

Cevap vermek için yanıp, tutuşuyor olsam da, dudaklarımı ısırıyor olsam da, kaybedilen bir savaşta bir Allah'ın kulu da beni desteklemiyorsa, gitmem gerektiğini bilecek kadar gördüm geçirdim. Ama çekilmeden önce şunları da bilin istiyorum:

Yo hiç de cevap vermeyeceğim. Tartışmayı körüklemeyeceğim, kaynak bulup, argüman üretmeyeceğim(zaten üretemiyormuşum). Gördüğüm tek şey, siz ayrı bir dünyada yaşıyorsunuz ve ben ayrı bir dünyada yaşıyoruz. Ben sizin dünyanızı anlamıyorum, anlamak da istemiyorum açıkçası. Siz de benim dünyamı anlamıyorsunuz ve anlasanız da karşısınız. O halde ne ben keni inandıklarımdan vazgeçeceğim ne de siz kendi inandıklarınızdan vazgeçeceksiniz. Duvarlarla tartışmaktan daha fazlası değil bu ve bu forumda dönen diğer her şey....

Tamam susuyorum. Biri bana "Forumu babanın malı gibi kullanıyorsun" demişti vaktiyle. Tamam, artık kullanmıyorum da... Sadece ilgili birkaç yere yazacağım.

Dedikleriniz hakkında konuşmayacağım, çünkü, ne kadar okursanız okuyun en azından Firewing'in dediği gibi yazılanlar bu forumda kalacak.

Bu forum Komünal düşünceli, Sosyalistlerin, İnsan sevgisiyle yanıp tutuşan hümanistlerin,Sosyal adalet yanlılarının, Hükümet=Devlet zihniyetinin ve "Emekçiyiz, haklıyızcıların" meskeni olmuş.

Benim burada yerim yok. Benim gibilere de yer yok. Benim fikirlerime hiç gerek yok. Zaten çoğunuza göre de "Ne konuştuğunu bilmeyen, cahil, saldırgan hatta oksimoron(!), Ad Hominem yazan, egosuna yenik" bir kullanıcıyım.

Gölge ettiğim için kusura bakmayın. Buyrun meydan sizin, memleket kurtarmak serbest. Ama gözünüzü seveyim, bu ülkeyi o özendiğiniz Avrupa'lı devletlerin kıskacından milletçe kanımızı dökerek kurtardık ve kurduk. Lütfen eleştirirken bunu hatırlayınız.

Başka Türkiye YOK!

Sağlıcakla....
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Bence fazla alıngan davranıyorsun...
AgnusDei
Üye

Üst tarafa: Corax, sen de laf sok tabii... İnan her şeyden sonra şaşırmıyorum.
Bir dakika önce şu alttaki çapsız hicve cevap vereyim, zaten vereceğim son cevap olacak:
Yok ben soruyorum, söyle, ağzı olan konuşuyor zaten, sen de yumurtla bakalım, ne yumurtlayacaksın.
Ya beni takip etmiyorsun ve laf sokmaya çalışan bir parazitsin ya da beni takip edip, okuduklarından bir halt anlamayan bir aptalsın. Her iki halde de, sana ve çapsız hicivlerine hayatta başarılar dilerim.
----------------------------------------

Gelelim diğerlerine,

Cevap vermek için yanıp, tutuşuyor olsam da, dudaklarımı ısırıyor olsam da, kaybedilen bir savaşta bir Allah'ın kulu da beni desteklemiyorsa, gitmem gerektiğini bilecek kadar gördüm geçirdim. Ama çekilmeden önce şunları da bilin istiyorum:

Yo hiç de cevap vermeyeceğim. Tartışmayı körüklemeyeceğim, kaynak bulup, argüman üretmeyeceğim(zaten üretemiyormuşum). Gördüğüm tek şey, siz ayrı bir dünyada yaşıyorsunuz ve ben ayrı bir dünyada yaşıyoruz. Ben sizin dünyanızı anlamıyorum, anlamak da istemiyorum açıkçası. Siz de benim dünyamı anlamıyorsunuz ve anlasanız da karşısınız. O halde ne ben keni inandıklarımdan vazgeçeceğim ne de siz kendi inandıklarınızdan vazgeçeceksiniz. Duvarlarla tartışmaktan daha fazlası değil bu ve bu forumda dönen diğer her şey....

Tamam susuyorum. Biri bana "Forumu babanın malı gibi kullanıyorsun" demişti vaktiyle. Tamam, artık kullanmıyorum da... Sadece ilgili birkaç yere yazacağım.

Dedikleriniz hakkında konuşmayacağım, çünkü, ne kadar okursanız okuyun en azından Firewing'in dediği gibi yazılanlar bu forumda kalacak.

Bu forum Komünal düşünceli, Sosyalistlerin, İnsan sevgisiyle yanıp tutuşan hümanistlerin,Sosyal adalet yanlılarının, Hükümet=Devlet zihniyetinin ve "Emekçiyiz, haklıyızcıların" meskeni olmuş.

Benim burada yerim yok. Benim gibilere de yer yok. Benim fikirlerime hiç gerek yok. Zaten çoğunuza göre de "Ne konuştuğunu bilmeyen, cahil, saldırgan hatta oksimoron(!), Ad Hominem yazan, egosuna yenik" bir kullanıcıyım.

Gölge ettiğim için kusura bakmayın. Buyrun meydan sizin, memleket kurtarmak serbest. Ama gözünüzü seveyim, bu ülkeyi o özendiğiniz Avrupa'lı devletlerin kıskacından milletçe kanımızı dökerek kurtardık ve kurduk. Lütfen eleştirirken bunu hatırlayınız.

Başka Türkiye YOK!

Sağlıcakla....

Çok ayıp ettin, hem kendine, hem de foruma karşı. tek söyleyeceğim bu.
Dhazun
Üye
arkadaş komünal düşünceli, sosyalistlerin, insan sevgisiyle yanıp tutuşan hümanistlerin, sosyal adalet yanlılarının filan olmasından rahatsız olmuş galiba. üzüldüm.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Ben eğer epey farklı bir forumda zaman geçirmiyorsam şurası kesin: Burası sosyalist,komünal içeriğe sahip görüşlerin ağırlıklı olduğu bir forum değil.

Bunun dışında,görüşlerini ifade edemeyecek olduğunu düşünmeni biraz üzüntüyle karşılaşamadan edemiyorum.

Ek: Avrupa ülkelerinin daha iyi durumda olduğunu kabul etmek,herhangi bir yabancı hayranı düşünceye bağlı değil;eldeki verilerden yola çıkılmış bir sonuçtur. Kendinden memnun olup özeleştiri yapamayan toplumların geleceklerinin iyi olacağını düşünmüyorum açık konuşmak gerekirse. 
Belethin
Üye
Hepiniz kardeşsiniz öpüşün barışın.
Creator
Üye
Komunizme benden uzak bir adam yoktur herhalde. Ama uzun zamandır "emekçi" vs. gibi lafları hakaretmiş gibi algılayıp kullanan biri görmemiştim sdf. Geçen yüzyılda Amerikan mandalığının etkisiyle korku unsuru olarak kullanılıyordu bu kelimeler. Bayağı olmuştu duymadığım. Komiğime gitti.
oropheroropher
Üye

Başka Türkiye YOK!

Başka Meksika da yok mesela..
ayrıca Türkün Türk'ten başka dostu da yok..
Türkiye Türklerindir bir de..
hepsi bir yana ya sev ya terk et..
40 YAPAR!!

Gazi üniversitesinde okuyan biri olarak bu "sözde" ülkücü tiplerle o kadar muhatap olmak zorunda kaldım ki çekemiyorum artık bunların ülkü zırvalarını (sana değil lafım)..
ülküyü amaç değil araç olarak kullanan pek muhterem milliyetçi kardeşlerimizden ve düşüncelerinden haz etmeyeceğim..
hümanist bir insan olmak kulağa daha iyi geliyor sanki..
Aracnoid
Üye

Bana kim oluyorsun diye soracak olursan... Ben, seni okutan, seni giydiren, seni bugün yaşatan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin milliyetçi ve ülkücü bir vatandaşıyım.

şu an okumayı bırakıp, çıplak şekilde intihar etmeye gidiyorum.
Misafir
Hala dalga geçer gibi cevaplar atılıyor maytaba alınıyor, isim vermiyorum onlar kendilerini biliyor. Bir insanı ne olursa olsun incindikten sonra da tiye alacak kadar haysiyesi sorunlu insanlar var, gerçi bundan önce de aynıydılar ancak sinir bozucu. Kendilerini dünyanın en iyi en zeki insanları sanıyorlar heralde bunları yazarken, sonra da ekrana bakıp pis pis sırıtıyorlar. Böyle üyelerden gerçekten iğreniyorum. Bir şeyleri tartışırken kendinizi kaybetmeyin, insanları kırmaktan başka bir işe yaramıyor yaklaşımınız.
discussioncontroller