Siirt'te tecavüz dehşeti
FirewingFirewing
Üye
Ne söylesek boş, zira değer bile verilmiyor yazılanlara. Nazarınızda aşağıladığınız kişiyle aynı statüye düşüyorsunuz farkında değilsiniz. Baltalamayın tartışmayı dedikçe yok efendim illa bir laf atma hevesi...

He bende onu diyordum Musta...

Bu forum Komünal düşünceli, Sosyalistlerin, İnsan sevgisiyle yanıp tutuşan hümanistlerin,Sosyal adalet yanlılarının, Hükümet=Devlet zihniyetinin ve "Emekçiyiz, haklıyızcıların" meskeni olmuş.

Emin ol değil.
crazycabbar
Üye
agamemnonlar yapmayın etmeyin bu tartışmanın yeri bu başlık değil.
oropheroropher
Üye
bir insanın haysiyetine laf edecek kadar delikanlıysanız, isim verecek kadar da delikanlı olmanız gerekir..
"onlar kendilerini biliyor" diyerek herkesi zan altında bırakmak ne kadar nahoş bir durum..
Misafir
Ben burada ne klavye delikanlılığı yapıyorum ne de ahkam kesiyorum. Sokak ağzını foruma her fırsatta şuraya da taşımaya çok meraklısın oropher. Herkes kendini biliyor sen merak etme hem. Zan altında kalan olduğunu sanmıyorum. Ha hatta şu bahsettiğim tipler belki benim mesajımı bile sallamayacaklarından, sen bunların derdine düşme veya düş, sen bilirsin.
oropheroropher
Üye
ben üzerime alındım ötesi var mı?
Misafir
Ötesi mi olmalı bir de?
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
AgnusDei
Üye
Japonya'yı hiç incelemedim, açıkçası nedenini de bilmiyorum. Medeniyetlerinden gelen bir durum olabilir, biliyorsun onlarda ölüm, hem kutsal bir anlam ifade ediyor, hem de çoğu asyalı gibi reenkarnasyon inancı onlarda da var. Yani en küçük bir skandalda harakiri yapan bir toplum, o toplum. Ölümü, bizim anladığımız gibi, bizim anladığımız boyutta anlamıyorlar, bu nedenle devam ediyor olabilir, he tabii bunlar hiçbir veriye dayanmayan tamamen kişisel fikirlerim.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Dragnar
Üye
Aracnoid dedi:

şu an okumayı bırakıp, çıplak şekilde intihar etmeye gidiyorum.

hahahahah, olabilcek en komık cevap felan buydu galıba. Bir de lord bence bıraz fazla alıngan davranıyorsun, soylenen her sozde bu kadar alınmasan forumdan alınan keyif senin içinde artacakdır, diğerleri içinde
discussioncontroller