İzmir'de seri cinayet
ThyestesThyestes
Üye
Haftasonu 2 gün üst üste İzmir'in Balçova ilçesinde 2 cinayet meydana geldi. Biri bankacı Esra Yaşar diğeri ise benimde öğrencisi bulunduğum Ekonomi Üniversitesi öğrencisi Ayşe Selen Ayla. 2 kurbanda kafalarından tek mermi ile öldürülmüş ve kullanılar mermi 2 cinayettede 7.65mm. 2 cinayettede katilin kurbanların kimlik telefon çanta ne varsa almış olması kafalarda bir seri katil sorusunu oluşturdu.

Bir insan nasıl böyle birşey yapar anlayamıyorum nasıl gencecik 2 insanın hayatına kıyar.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
3 gün içinde gereğinden fazla cinayet ve tacavüz haberi olmadı mı yahu... Şaka olsun diye söylemiyorum bunu cidden sinirlerim bozulmaya başladı. Bu kadar kötü bir dünyada yaşamıyoruzdur ya...
desert78
Üye
:/
FirewingFirewing
Üye

3 gün içinde gereğinden fazla cinayet ve tacavüz haberi olmadı mı yahu... Şaka olsun diye söylemiyorum bunu cidden sinirlerim bozulmaya başladı. Bu kadar kötü bir dünyada yaşamıyoruzdur ya...

Bu kadarından daha da kötü bir dünyada yaşamaktayız malesef :-\. Hatta daha kötüsünden daha kötüleri bile yaşandı geçmişte. Su yüzüne çıkmayan o kdar çok şey var ki... Sabahtan beri bahsedilen şu Siirt olayının 1 aydır örtbas edildiğini, hatta 2009 da gerçekleşen bir olay olduğunu söylesem, neyin ne kadar su yüzüne çıktığını ve ne kadar farkında olduğumuzu anlamak çok zor olmaz sanırım. Ayırca bu sadece Türkiye'ye has bir durum da değil. Suç oranı bizden çok daha feci durumda olan yerler de var.
Mr_AceMr_Ace
Üye
Haber başlıgı var aslında oraya yazsak ya.
Neyse bu katilin 2 cinayeti yaptıgı yerde bir arkadasım oturuyor. Cınayetın oldugu sokak, arka camlarının oldugu sokak. Su anda polis bilimum şupheli suphesiz tipini begendigi begenmedıgı herkesı gozaltına almıs.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Haber olsa diyecem ama bu anlatacağım bizim sitede oldu,geçen cumartesi 3 genç arabada bekliyormuş. bizim sitenin önünde otobus durağı var,otobusten bizim komşunun kızı indi.Siteye girdikten sonra arkasında birnin koştuğunu hisetti. Kafasını döner dönmez adam ağzını eli ile kapatmış ve hemen bıçaklamaya başlamış.3 yerinden bıçakladıktan sonra çantasını cuzdanın telefonun ve bileziklerini almış ve kaçmış. bekleyen arabaya binmiş ve hemen 3 kişi araba ile kaçmışlar. komşularda hemen kızı hastaneye yetiştirmişler .allahtan kız ölmedi. Bazıları arabayı görmüş ve 3 kişi olduklarını söylediler ama bilinen sadece arabanın rengi ve modeli.Yinede adam yakalanmadı tabi.

neler oluyor bilmiyorum ama artık ne gece ne gündüz insan sokaklarda yürüyemiyor be arkadaş. artık her an elide tabanca ile her hangi biri bizi 2 saniyede öldürebilecek . ne diyim artık .
_SLAUGHTER__SLAUGHTER_
Üye
Memleket manyak ve sapık kaynıyo.Sevgilisini parçalayıp çöpe atanlar, seri tecavüzcüler,katiller,bıçakla yaraladıkları insanları anlatıp artistik yapmaya çalışan tipler,gasp cinayetleri,kayıp çocuklar, canlı yayına çıkan evlat katilleri, Ne olduda bu hale geldik anlamıyorum.İnsanlarımız böyle değildi.
Munjin
Üye
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Bunu yapanın amacı ne çok merak ediyorum. Kesinlikle bir ruh hastası. Balçova taraflarında uzun yıllardan beridir bu kadar büyük bir cinayet görülmedi. Şimdi herkesin korkulu rüyası haline gelmiş.
Çağlayan
Üye
Yakalanmış!
CoraxCorax
Üye
Oh, rahatladım.
discussioncontroller