Oyungezer'in Fiyatı
Bulut
Üye
Fiyat gayet makul. Tam tadında olmuş, ama param yoooook :D neyse artık yarın alalım. Bayağı bi geç oldu öğrendiğimiz dergiyi ama olsun artık napalım. Umarım kalmıştır. Kalmıştır dimi? Kalmamışsa napcam :D
Misafir
Allah bilir gider 31. talihli olurum :S Sonrada başım beladan kurtulmaz :S
Misafir
Bizim bir arkadaş vardı, herif girdiği sınavların çoğundan 31 alıyodu ;D Ne biçim iştir hala çözebilmiş değilim ;D
Curtis JamesCurtis James
Üye
Bizim bi arkadaş da sürekli 31. oluyordu sınavlarda. ;D Hocalar bile alay konusu etmişti. ;D
sanal180
Üye
Fiyatı oldukça uygundur. Onlar en iyisini bilir.
Rhombus
Üye
en çok ne dendiyse bende onu söyleyeyimde üşenip saymadğım ortaya çıkmasın dedim ama,maşallah sayan yok :)
Misafir

Bizim bi arkadaş da sürekli 31. oluyordu sınavlarda. ;D Hocalar bile alay konusu etmişti. ;D

Böyle herifleri bi araya toplamak lazım ;D Ortaya ne çıkar bilemiyorum ama ilginç bi'şeyler çıkacağı kesin ;D
IllegalEagle
Üye
eski "malum" dergiden daha ucuz olamamali bi kere kesinlikle, daha yuksek olsa alirim yine ama herkes ben degil iste "malum" dergi daha ucuz olursa eger oyungezeri bilmeyenler ucuz olana yonelirler... bu yuzden ayni fiyat olmasi en mantiklisi bence.
Dave Blake
Üye
OGZ editörlerinden (veya bu işten kim sorumluysa) bir isteğim olacak.Daha henüz 3 sayı olmasına rağmen burama kadar geldi.Beni bukadar çok kızdıran olaysa derginin fiyatı. 1.sayıyı alırken 5 ykryi almadım.Daha doğrusu kasiyer 5 ykrem yok dedi. 2. sayıda da ben 6ytlyi uzattım  ve sadece dergiyle fiş alabildim.İçimden herhalde yine bozuk yoktur dedim.Ama Ocak sayısını aldığımda ise çok kızdım.Dergiyi uzattım.Kasiyer herzamanki gibi barkod okuyan o zımpırtıdan geçirdi dergiyi ve suratıma bakıp sırıtarak 6 ytl dedi.İşte o an kasiyerin kafasını o monitöre sokasım geldi.Yani koskoca kitapçıda 5ykr bulunmuyor.Özelliklede tüm kitap ve dergilerin fiyatlar küsüratlıyken.Tabiki 5 ykrden ne olur diyebilirsiniz.Ama önemli olan o 5 ykr değil, enayi yerine koyulmam.Sizden rica ediyorum 5 ykrlerimizi kitapçılardan kurtarmak için dergiyi 6 ytl yapın.
Rhaktor
Üye
bence fiyatını 6,50 YTL yapmalılar. derginin 7.000 sattığını gördüm de hesapladım dağıtıcıya matbaaya ve yazarlara(sanırım yazı başı)ödenen para fln hesaplarsak kendilerine çok az para kalıyor gibime geldi...

Saygılar...
discussioncontroller