Ve Baykal istifa etti...
EnewwssEnewwss
Üye
Ben bu olayın hükümetle yakından uzaktan ilgisinin olduğunu düşünmüyorum. Ama baykal nasıl zeki bir siyasetçi ise herkesin aklına acaba tohumunu ekti olayı hükümete yıktı gitti...

Bakalım bu iş böylece burada bitmez.

Hükümet salakmıki baykal gibi bi adamı ana muhalefetten indirsin :)
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Bu iş bencede burada bitmez bu konu en az 1 - 1,5 ay konuşulur. Benim merak ettiğim Deniz Baykal'ın istifasının ardından CHP'ye kim geçecek ben onu çok merak ediyorum ??
Misafir
TanistliN dedi:

Ortamda "Videoyu Vakit dağıttı" gibi yanlış bir bilgi dolaşıyorsa doğrusunu belirtmek neden gazeteyi savunmak olsun ki Matrim? Her şey açık, video metacafe'de ve ardından metacafe kaynaklı olarak haber sitelerinde yayınlandığı sıralarda tesadüfen rastlayanlardanım ben de, videonun dağıtımı ile ilgili olarak adı geçen gazetenin hiç bir alakası yok. Bunu söylemek bahsettiğin erdemsiz şeyleri savunmak anlamına gelmez.

Tanist,hayalgezer in mesajını sonradan editlediğini yeni gördüm.Bu açıdan bakınca evet haklısın.Ben Başlık yapılması,haber olarak verilmesi karşısında "ilk önce metacafedeydi ama" deniliyormuş gibi anladım(mesaj sonradan editlendiği için doğal olarak).Kusura bakmayın.

Bu arada,Baykal'ın Aziz Yıldırım taktiğini uygulayacağından adım gibi eminim nedense.Belki birkaç ay sonra,belkide birkaç hafta sonra "Sizin isteklerinizle geri döndüm.Darbeler karşısında yılmadım.obareeyy" diyerek yine yerini alacaktır kendisi.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Benim yüzümden bir yanlış anlama olmasın. Sanıyorum TanistliN bir sorun olsaydı,mesajımı değiştirirdi.

[hr]

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14683206.asp?gid=373

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14679946.asp?gid=373

Türkiye'nin gündemi olan çorbaya sanki lazımmış gibi bir baharat daha.
stabilostabilo
Üye
Enewwss dedi:

salakmıki

KONU DIŞI: Uvv, epik kelime, hiç böylesini görmemiştim. :ihi: Doğrusu: "salak mı ki"
EnewwssEnewwss
Üye
stabilo dedi:

KONU DIŞI: Uvv, epik kelime, hiç böylesini görmemiştim. :ihi: Doğrusu: "salak mı ki"

Kombo yapmışım farkında olmadan... :)

Bazen klavyenin ayarı kaçıyor...
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Yazık oldu... Baykal'ın konuşmalarını her zaman beğenmişimdir ama birileri beğenmiyor ki insanları yıldırmanın en kolay koşulu olan özel hayata tecavüz ediyorlar. Baykal en azından onurlu, gururlu biri olarak hemen istifasını verdi, ya tecavüzden sabıkası olan; insan öldüren, kaçakcılık yapan, devleti soyan... Mahlukatlar nerelerde, aha da yönetimde, onların onuru, gururu nerede, belden (?) aşşağıda!!!
Acetaminophen
Üye
onur? gurur?

pardon ama partisinde yüksek mevkiler karşılığı seks isteyen bir adamın hangi onurundan, hangi gururundan söz ediyoruz?
EndOfGreenEndOfGreen
Üye
TanistliN dedi:

E şimdi, bekar adamın siyasetçi olamadığı bir ülkede evli ana muhalefet liderinin aynı partiden, hem de milletvekili evli ve çocuklu bir kadınla yasak ilişkisi görüntüleriyle gün yüzüne çıkacak; sonra hiç bir şey olmamış gibi istifasız, koltuk aşığı çarpık demokrasi anlayışı devam edecek, öyle şey olur mu?

Küçük çapta da olsa chp'nin içişlerine doğrudan tanık olmuş biri olarak söylüyorum, eğer bunların değişeceğine inanlarınız varsa hiç yormasınlar hayal güçlerini. Tüm myk'yı dağıtsanız bile daha uzun bir süre bir cacık olmaz chp'den.
hayalgezerhayalgezer
Üye

onur? gurur?

pardon ama partisinde yüksek mevkiler karşılığı seks isteyen bir adamın hangi onurundan, hangi gururundan söz ediyoruz?

Varsayılan durumu doğru kabul edersek haklısın da,böyle olduğu konusunda elimizde kesin bilgi yok ki.

[hr]

Gürsel Tekin,ntv'deki konuşmasında doğru soruları sordu bence. Gürsel-Kemal ikilisini eşbaşkan yapsın chp.  ^^
discussioncontroller