Ve Baykal istifa etti...
EnewwssEnewwss
Üye
Kimsenin dikkatini çekmedi heralde... Daha düne kadar Gülen ve cemaatinden nefret eden Baykal buradan gelen mesajları samimi bulduğunu açıklamış... Sanırım yine çarşaflılara rozet kaılması gibi bir oy cambazlığı var ortada... Anlayamadım gitti...
Aracnoid
Üye
Helluin dedi:

Erdoğanın odasına da atsınlar bir kamera görelim bakalım neler çıkacak.

"civanım delikanlı" kehkeh...
hayalgezerhayalgezer
Üye
İmalardan kaçınalım,ne sinirler bozulsun ne konu kilitlensin.

Darth Maul
Üye
Helluin dedi:

Sohbet. Ortada da koca bi tencere maklube. Erdoğan, Gül ve bilimum AKP'li milletvekilleri bağdaş kurup, hoca efendilerinin aralarına Skype ile bağlanmasını bekliyorlar.
Misafir
Helluin dedi:

Bir şey ''cik'' dahi çıkmaz.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Türkiye'yi neler bekliyor konusuna yazmıştım buraya da yazayım

Baykal'ın yoldan çekilmesine sevindim.Ama böyle gitmesine baya üzüldüm. Şimdi nasıl üzülüyordur düşünmek bile istemiyorum.İyi kötü yılların emeğini bırakıp gitti adam.Çok zor birşey
ozzy89
Üye
Enewwss dedi:

Kimsenin dikkatini çekmedi heralde... Daha düne kadar Gülen ve cemaatinden nefret eden Baykal buradan gelen mesajları samimi bulduğunu açıklamış... Sanırım yine çarşaflılara rozet kaılması gibi bir oy cambazlığı var ortada... Anlayamadım gitti...

Baykal'ın bu açıklamayı yapmasının sebebi kendi partisi içinden olsun, medyadan olsun fethullah cemaatini suçlayan imalar gelmişti, baykal biliyorsa işin doğrusunu neden gereksiz yere birinin suçlanmasına izin versinki. iyicene cambaz yaptınız sizde baykalı.
OmerCagatay
Üye
Eheh. Kaybedilen seçimlerden sonra istifa etmeyen Baykal, sevişirkene kasedi çıktıktan sonra istifa ediyor ve millet helal olsun diyor. Yazık be.
crazycabbar
Üye

Eheh. Kaybedilen seçimlerden sonra istifa etmeyen Baykal, sevişirkene kasedi çıktıktan sonra istifa ediyor ve millet helal olsun diyor. Yazık be.

+1 adamı kahraman yaptılar resmen.
sawwormsawworm
Üye
Kaset gerçekse link'ini yollayın. +Rep, teraziye tık yaparım.
discussioncontroller