Ve Baykal istifa etti...
Misafir

Bir önceki sayfaya ithafen; gereksiz imalarla, konu saptırmalarla tartışmayı germeye gerek yok. Bari biz düzeyimizi koruyalım, olmaz mı?

Bu arada bugün nette dolaşırken derlediğim fotoğraflardan günün özeti;

Son karedeki surattan alınanlar, kızanlar olabilir. Alınmayın, kızmayın, 71 yaşındaki ana muhalefet liderinin -bence geçici gözükse de- siyaseti bırakma nedenini düşündükçe, görüntüleri de izleme gafletine düşmüş biri olarak, yüzümün bu şekli almasına engel olamıyorum, olamam.
Belethin
Üye
CHP için daha iyi olacağı kesin. Her ne kadar hükümetin parmağı olduğunu kabul etmesemde, Ergenekon'dan dolayı tüm telefonları dinleyen, her yeri gözetleyen hükümetin bu kasetten haberi olamayacağı fikrini de kabul etmiyorum. Baykal'ı sevmesemde bu şekilde ayrılması üzücü. Bir insanı en mahrem anında yakalamak kadar ahlaksızca bir şey daha olamaz. Her ne kadar özel yaşamları bizi alakadar etmsede siyasetçilerin daha dikkatli davranması gerekir.
RelentlessRelentless
Üye
71 yaşında olduğunu bilmiyordum ve oha diyorum.
Misafir
Kaset olayı olmadan önce istifa etseydi çok güzel olurdu. Şimdi korktu, kaçtı oldu.

Ehe. 71'i hiç göstermiyor. Şimdi bişi daha diyecektim ama yine uçururlar yazdığımı. :)
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Korktu kaçtıdan çok "Bütün suçu üzerine alan, partisini düşünen kahraman insan" oldu gibi geldi bana

Buna oynarlarsa iyi oy götürürler seçimlerde
Dragnar
Üye
Daha demin gördün, geri gelmesi için imzalar toplanıyor ve oylamalar yapılıyormuş. Böyle göz göre göre çıkan bir rezaletten sonra dahi adam işin çakallığında
sawwormsawworm
Üye
Yaş 70 iş bitmemiş <3<br />
Ek olarak; Kasette ki görüntüler pek net değil yahu? Baykal'ın yüzü görünmüyor, şdmsax
hayalgezerhayalgezer
Üye
kasetin montaj olduğunu ve görüntülerdeki insanların Baykal ile Baytok olmadığı açıklanmış ulusal kriminal tarafından.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14781626.asp?gid=373
Lacunar
Üye

kasetin montaj olduğunu ve görüntülerdeki insanların Baykal ile Baytok olmadığı açıklanmış ulusal kriminal tarafından.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14781626.asp?gid=373

Daha önce de CHP'li bilgisayar uzmanı bir vekil tarafından açıklanmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Bazıları nedense bizzat kamera ile olayı çekenmiş gibi konuşuyordu... İstifa edip Kılıçdaroğlu'nun gelmesi daha iyi oldu bence, lâkin istifanın böyle bir rezilliğin üstüne gelmesi kötü olan...
discussioncontroller