OGZ Online 1.5 Hakkında Fikirlerinizi Bekliyoruz
PiranhaPiranha
Üye
Manager80, bencede güzel bir öneri getirmişsin. olsa güzel olur kim istemezki keşke yapılabilse.. Hem böyle şeyler yinede hemen öyle ha! deyince olmazki; başında birileri olması ilgilenmesi gerek, tek tek sipariş alacak, temin edecek kargolayacak kargoya teslim edecek adreslere ulaştıracak, bunun Kredi kartıylamı Banka havalesiylemi (ikiside olması lazım) Ödeme meselesi var vs vs bilmem ne bilmem ne ooo bayağı uzun iş. Tabi tüm Türkiye'den de almak isteyenler olacaktır...

Goyun peluşu, mouse altlığı bende isterim vede kahve kupası, bardaklara şimdiden talibim :D
ShaniShani
Üye
http://www.basmatik.com/
Yukarıdaki sitede var öyle şeyler, isteseniz kendiniz tasarlayabilirsiniz ya da OGZ burayla anlaşıp ürünleri buradan hayranlarına ulaştırabilir.
ElladanElladan
Üye
Forumda başlıklar içerisinde aşırı geyik muhabbeti yapılması şikayeti çoktandır var, bunu çözmek için facebook'da ve son zamanlarda itüsözlük'de de olduğu gibi birbirinin arkadaş listesinde olan üyelerin ufak bir ekranda anlık sohbet etmesini sağlayacak bir şey yapılabilir mi? Çok mu zor ve maliyetli olur yoksa? =)

Bir de bir üyeyle özel mesaj yoluyla iletişim kurmak da biraz daha hızlı ve pratik olsa insanlar konu altlarından yapacakları uyarıları birbirlerine özel mesajla yapabilirler ve konuşulan şeyler konu başlığıyla daha uyumlu bir hale gelebilir (Kesin gelir diyemiyorum, tabii ki asıl sorun üslup. O da kodlanabilecek bir şey değil). Yine sözlükten örnek vereyim, kullanıcının adına tıklayınca açılan ufak bir pencereden mesaj göndermek sadece birkaç saniye alıyor. Sayfa değiştirmek, yeni sayfanın yüklenmesini beklemek, yeni sekme açmak gibi şeylerle vakit kaybedilmiyor.
creiGncreiGn
Üye
manager80 dedi:

Benim aklımda bir OGZ STORE oluşumu var. Şöyle ki; OYUNGEZER'imizle ilgili t-shirt, bardak altlığı, şapka, kahve kupası, peluş goyun v.b. ütünleri kullanıcılara sunan bir hizmetin olmasından memnuniyet duyardım. Tabi yapılabilitesi hakkında fazla bir fikrim yok. Ama ufaktan böyle şeyler satılsa hem dergiye ek gelir olurdu hemde bizler OGZ armalı t-shirtlerimiz, bardaklarımız v.s. ile dergimizin reklamını da yapmış olurduk.

Sipariş üstüne yaptırıp yollayabilirler bence. Anlaşılacak bir yer sayesinde maliyeti de düşürürler. Üstüne 1-2 lira koyup satsalar bile kardır. Çok iyi olurdu goyun tişörtleri falan.
PISLIXPISLIX
Üye
@Elladan
Aslında güzel olur bayağı. Önce arkadaş listesi oluşturabilmek lazım tabii...
BiqBossBiqBoss
Üye
Bunca insan arasında ekibe yardım edebilecek hiç mi webmaster yok profesyonel merak ettim. En azından işin bir kısmı bitmiş olur.
adminadmin
Admin
BiqBoss dedi:

Bunca insan arasında ekibe yardım edebilecek hiç mi webmaster yok profesyonel merak ettim. En azından işin bir kısmı bitmiş olur.

;)

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,43990.0/
BiqBossBiqBoss
Üye
epic_dog dedi:

kapak gibi cevap sağol. hayırlı olsun o zaman ne diyim. :D
borque
Üye
Bilmiyorum yazan oldu mu :) bakmaya üşendim çünkü.
Belli bir süre sonra otomatik log out oluyoruz. Bu süre ne kadar acaba? Bana kısa geldi. Anime grubuna yazı yazana kadar log out olmuşum neden yazıyı gönderemiyorum diyorum. Bu süre uzatılsa daha iyi olur bence.
AlphariusAlpharius
Üye

Bilmiyorum yazan oldu mu :) bakmaya üşendim çünkü.
Belli bir süre sonra otomatik log out oluyoruz. Bu süre ne kadar acaba? Bana kısa geldi. Anime grubuna yazı yazana kadar log out olmuşum neden yazıyı gönderemiyorum diyorum. Bu süre uzatılsa daha iyi olur bence.

O sorunun çözülmüş olması lazımdı?
discussioncontroller