OGZ Online 1.5 Hakkında Fikirlerinizi Bekliyoruz
gameovergameover
Üye
Yeni mail bildiri sistemini hiç beğenmedim ben ya :S Eskisi güzeldi, şimdi gereksiz yere günde fazladan 20-30 mail geliyor. Eğer her atılan mesaj için mail gelecekse bari mesaj da o mailde olsun, bir anlamı olsun. Yoksa eski haline dönerse güzel olur =) (daha önce yazılmışsa affedin ^^)
MelkorMelkor
Üye
konuların kaç kere tıklandığını görebilsek iyi olurdu bence.
Ridy
Üye
Hiç sevmedim. Yavaş olduğu için siteye giresim gelmiyor, üşeniyorum. Sade bir tasarımı da yok, karman çorman.

Eski site çok daha iyiydi bence. Dergiyi hala seviyorum ama =) =) =)
AlphariusAlpharius
Üye
Okunan her haberden 10 puan gelmesi büyük exploit. Acilen kaldırılmalı veya günlük limit konulmalı haberden gelen puanlara.
FirewingFirewing
Üye
Abi nedir yani 10 puan 20 puan gelse ne olacak? Neyin yarışı yapılıyor anlamadım ben. Birinciye kırmızı kurdela mı takılacak, nedir yani o puanlar. Ha eğer aktiflikten bahsedecekseniz, herkes az çok biliyor kimin hangi konuda aktif olduğunu zaten. Ayrıca expoit falan da değil, isrtese sırf puan kasacağım diye açsın tümünü sekmelerde, okumadan kapatsın, o kişinin OGZ den ne beklediği ile alakalı. Beni bağlamaz.

Ondan önce ilgilenilmesi gereken bir ton şey var zaten.
LunodLunod
Üye
Hepisini açtım ve okumadan kapadım ahahahah... Ama mesajda kasacak değilim sırf puan için. Zaten gözükmüyor etmiyor kimseye, arada kendini tatmin etmiş oluyorsun 10 puan haberlerden. ^^
Laroca
Üye
2 Adet önderim olacak:

1) Forumdan son mesajlar bölümü biz sayfayı yenilemesek de kendi kendine yenilense (ve tabi ki sayısı artsa)

2) Mesajlar için imza tarzı bir şey eklemeyi düşünüyor musunuz? (yoksa var da ben bilmiyor muyum)
baypalbaypal
Üye
RSS bende çalışmayor ?
Lama!as
Üye

Okunan her haberden 10 puan gelmesi büyük exploit. Acilen kaldırılmalı veya günlük limit konulmalı haberden gelen puanlara.

"Ben kasacağımı kastım, başkası puan alamasın.En birinci ben olayım." diyorsun yani?
LunodLunod
Üye

2 Adet önderim olacak:

1) Forumdan son mesajlar bölümü biz sayfayı yenilemesek de kendi kendine yenilense (ve tabi ki sayısı artsa)

2) Mesajlar için imza tarzı bir şey eklemeyi düşünüyor musunuz? (yoksa var da ben bilmiyor muyum)

2. Söylediğin şey olmayacak denmişti yani imza ekleme olayı olmayacakmış.
discussioncontroller