OGZ Online 1.5 Hakkında Fikirlerinizi Bekliyoruz
AlphariusAlpharius
Üye

Okunan her haberden 10 puan gelmesi büyük exploit. Acilen kaldırılmalı veya günlük limit konulmalı haberden gelen puanlara.

"Ben kasacağımı kastım, başkası puan alamasın.En birinci ben olayım." diyorsun yani?

Ahah evet forum triumvirate'ın dengesini bozacak bu olay. Baksana Relent gitti bile :angry:
JablesJables
Üye

Eski üyeliklerle, yeni üyelikler birleştirilebilsin. Eski üyeliğinle yazdığın mesajlar, şimdiki profile geçsin. Böylece eski mesajları editleme isteği, üşengeçlik yüzünden ertelenmesin.

AlphariusAlpharius
Üye

Eski üyeliklerle, yeni üyelikler birleştirilebilsin. Eski üyeliğinle yazdığın mesajlar, şimdiki profile geçsin. Böylece eski mesajları editleme isteği, üşengeçlik yüzünden ertelenmesin.

Bu sanırım mevcut. Geçenlerde biri olduğunu söylüyordu en azından.
JablesJables
Üye
Nasıl yapıldığını bilen varsa paylaşımları bekliyorum :)
Lama!as
Üye

Nasıl yapıldığını bilen varsa paylaşımları bekliyorum :)

Benim eski üyeliğim ile yenisi birleşmiş, fakat nasıl olduğuna dair en ufak bir fikrim yok.Bırak yöneticileri, en fazla 10 kişi biliyordur eski hesabımı.
TodzaTodza
Üye
Mesajlarıma yazılan cevaplar bölümüne eskisi gibi okundu say hedesi koyulsa güzel olur. 24 sayfa konu gözüküyor,3-5 konuya bakıp kalanını okundu sayıp kaldıran bir insan evladı olarak fenalık basıyor içime her açışımda. Gene aynı sebepten ötürü burada gözüken konulardan artık izlemediklerim için "takip etmeme" gibi bir seçenek bulunsa dualarım kabul olmuş olur : )
PiranhaPiranha
Üye

Puanlama durdu sanırım. Demin haberleri gezerken 10'ar 10'ar artıyordu. Sonra foruma mesaj attığımda puan gelmedi. Acaba geçici bir süreliğine durduruldu mu?

Şimdi yeniden başlamış bir kontol et 5'er 5'er artıyor...

Bu arada Forumda hala bir yavaşlık sözkonusu; konuya girmek sayfalar arası dolaşım, mesaj gönderme, foruma giriş, profilimizdeki düzenlemeler vb esnasında yavaşlık oluyor. eskisi gibi herşey yağ gibi kaymıyor hızlı değil. (hızlı olamama nedenleri belli: çalışmalar sürüyormuş vede Forumumuz iyice genişledi çoştu zenginledi bakalım ne olacak sonumuz) :D

EDIT_: Video eklerken Resim yüklerken bazen hata mesajları alıyoruz. mesajı şu: "Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL". Video yüklenmemiş sanıyorsun ama baktığından yüklenmiş görüyorsun... Albüme resim yüklerken yükleme ilerleme çubuğu öylece hareket halinde kalıyor uzun bir süre beklesekte değişen birşey olmuyor bağlantı kopmuş gibi yapıyor. (edit: şu an bir sorun olmadı resimi yükleyebildik)...
FlashwadeFlashwade
Üye
Siteyi her ne kadar başta eleştirsemde gerçekten beğeniyorum gün geçtikçe. Yalnız üzüldüğüm bir şey var, eskiden site bana daha aktif gibi geliyordu, sanki foruma da daha çok mesaj atılıyordu. Admin veya bir moderator falan biliyordur, eski foruma mı daha çok mesaj atılıyordu, yoksa yenisine mi atılıyor?
PISLIXPISLIX
Üye
Site yavaş olduğundan insanlar giremiyor. Canı sıkılınca da çabucak çıkıyor. (Kendimden örnek veriyorum)
JablesJables
Üye
Profiline ulaşamayıp hesap almak istemeyenler de var (Kendimden örnek veriyorum)
discussioncontroller