OGZ Online 1.5 Hakkında Fikirlerinizi Bekliyoruz
PiranhaPiranha
Üye

Site yavaş olduğundan insanlar giremiyor. Canı sıkılınca da çabucak çıkıyor. (Kendimden örnek veriyorum)

Bak bundan olabilir Flashwade. yavaşlıktan özelliklede akşam saatlerinden sonraki olunmaz yavaşlıktan çıkan hata mesajından dolayı millet eskisi gibi yoğunlukta forumda olamıyor. dünkü Database Error hatasından çok çektim foruma giremedim çıkamadım. 1-2 saat sonra yine yavaşlamalar atalar başlar ben en iyisi çıkayım... bu arada Profilimize video ekleme olayı olmuyor, URL'yi girdikden sonra yükleme ekranı çok bekletiyor sonrası bakıyoruz video eklenmemiş sağ panelde yer almamış...
mit1980mit1980
Oyungezer
Haber sayfalarındaki daha eski konuları nasıl okuyabiliriz? Ben sitede çok fazla aktif olamıyorum o yüzden eski konuları kaçırabiliyorum. Daha önce tüm haberler sayfa sayfa listelendiği için sıkıntı olmuyordu ama bu yeni sistem sadece son haberleri gösteriyor. Daha eskilerini okuyamayacak mıyız artık?
The White Lord
Üye
Eski forumdaki bazı şeyler geri dönse?
Mesela hızlı cevap opsiyonu ve en önemlisi "Forumdan Son Mesajlar" bölümü eskisi gibi aşağıya büyükçe bir şekilde alınsa ya? Daha güzel olmaz mı şimdikinden?

Dediklerimi kimse takmayacak ya, neyse biz yine de söylemiş olalım.
kurtkapankurtkapan
Üye
Mesajların sağ üstünde ki alıntı butonunun yanında ki butonda ne yazıyor White Lord?
The White Lord
Üye

Mesajların sağ üstünde ki alıntı butonunun yanında ki butonda ne yazıyor White Lord?

Yok benim demek istediğim eskisi gibi açıkta olsa hani. Derdimi yanlış aktardığım için kusuruma bakmayın.
kurtkapankurtkapan
Üye
Tıklıyosun açılıyo hemen.Ben mesajlarım %90'ını hala öyle yazıyorum.Eski halinden daha kullanışsız değil.
B StyLeéB StyLeé
Üye
Daha önceki sayfalarda değinen oldu mu bilmiyorum ama bloglara atılan yorumlarda krem rengi üzerine beyaz yazı nedir yahu?

Şuna bi el atarsanız başka hiç bi şey istemiyorum :)
XxfusuinXx
Üye
şarkı dinleme seçeneği ( :lol: ) olabilir ama yeni oyunların demolarının indirme seçeneği de olur ( :lol: ) haberin yok uçuyosun değil mi? site kasıyor ya daha hızlı olmalı eskisi gayet hızlıydı bu arada yeni oyunları eklemeyi düşünen var mı? neyse konuya dönelim ben olsam archivement sistemi eklerdim archivement kazandıkça yapabilcek şeylerimiz artıyor falan güzel ve eğlenceli olurdu yani
elegy
Üye
inceleme okumak için neden üye girişi yapmam gerekiyor :woohoo:
manager80manager80
Üye
"Forum Ana Sayfa", "Son Gönderilen mesajlar"... v.s. olan yukarıdaki sekmelerin yanına birde "Gruplar" sekmesi konulsa güzel olurdu. Her gruplarıma bakmaya çalıştığımda kendi sayfama girip oradan bakmak zorunda kalıyorum. Hem göz önünde olursa insanlar da gruplara eskisi kadar giriş yapabilir, birşeyler paylaşabilir.
discussioncontroller