Fikir: OGZ Online Video Inceleme?
TimmaC
Üye
Şöyle bir şey düşünmüştüm, bazı video oyun dergilerinin web sitelerinde veya youtube kanallarında gördüğümüz ''Video Inceleme''leri neden OGZ'de görmeyelim? Hoş olmazmıydı?

Hem ekonomik açıdan daha büyük bir kitle çekerdi siteye, yani daha fazla sayfa görüntülenmesi, yane daha fazla reklam ve gelir vs vs..

Hemde yıllardır tanıdığımız (ama aslında yeterince tanımadığımız) OGZ yazarlarımızın sesini duyar, yorumlarını dinler, espirilerine gülerdik.

Son olarak da tabiiki oyunun video incelemesi olması o oyunu satın almak konusunda daha iyi bir fikir edinmemizi sağlardı (yazılı incelemelere lafım yok tabii ama onun üstüne bi de görüntülü ve sesli anlatım olsa daha da iyi olurdu diye düşünüyorum).

Bu video incelemeler internetten bir youtube veya benzeri video paylaşım sitesi kanalından, OGZ web sayfasından, ya da dergiyle birlikte bir DVD'de verilebilirdi diye düşünüyorum.

Düşüncelerim böyle, kendi düşüncelerinizi, neden olur olmaz, eleştirilerinizi vesayre yazarsanız sevinirim.
RelentlessRelentless
Üye
Her oyun için olmasa da belli başlı oyunlar için olabilir, her bir ya da iki tane, hoş olur aslında.
oropheroropher
Üye
bu zaten üzerinde düşünülen bir konu, şartlar uygun hale geldiğinde elbette yapılacaktır..
thegmnkthegmnk
Üye
Okur incelemesi halinde olacaksa olmaz bence, talep olmaz en basitinden, normal inceleme bile yazmıyoruz doğru düzgün.
Soulflame
Üye
Bence cok hos fikir. Sahsen cok bilinen uc sitenin video incelemelerini takip ediyorum (Ozellikle ign olanini cok seviyorum :) ).Proje gerceklesirse ogz`yi de severek izleriz.
thegmnkthegmnk
Üye
Ha pardon yazarlarmış, o zaman BEN DE OLSUN DİYORUM! Hatta ben de yazayım bir iki tane.
discussioncontroller