fraud suspicion
adre
Üye
Merhaba oyunu bugün satın aldım daha önceden GW oynadığım için hali hazırda NCSoft Master Acc var Game Activation Card üzerindeki kodu girdikten sonra ödeme seçeneği olarak bir ay seçtim ( 30 gün ücretsiz olduğu halde inatla kart istemesi garip geldi bana ama neyse  ) ardından Kart bilgilerimi eksiksiz olarak doldurdum ama bir sonraki sayfada inatla "fraud suspicion" (hile/dolandırıcılık kuşkusu) hatası alıyorum, aynı kart ile World of Warcraft ödemesi yapmaktayım sizce sorun ne olabilir arkadaşlar başka bir iki kart denedim fakat onlarıda geçerli görmüyor?

Teşekkürler.
Starlet
Üye
NCSoft bunu çalıntı kart olarak görüyor. Olay bu. Sen bir bankanla ve NCSoftla iletişime geç.
adre
Üye
Starlet dedi:

NCSoft bunu çalıntı kart olarak görüyor. Olay bu. Sen bir bankanla ve NCSoftla iletişime geç.

evet onu bende tahmin ettim zaten yoksa neden FRAUD SUSPICION desin :) lakin erken davranıp yazmışım buraya sorunu biraz araştırdım cookieleri silin vs. başka makinadan deneyin gibi öneriler var ama onlarda işe yaramadı :) denediğim kart sayısı da 5i geçti :)

mecbur NGSoft ile görüşmem gerekecek :) işin kötüsü arkadaşın hesabı açtık benimkini açamıyoruz ve şuan oynuyor bende izliyorum anca :)
adre
Üye
sorunu game time card alarak çözdüm, sonrasında ise NCsoft support team den mail geldi :) şuan için sorununuz halledilmiş görünüyor gibisinden :) bu oyun firmalarının support teamleri asla adam olmayacak sanırım :)
dealenki
Üye
hehe dayanamayıp game card almışın sende :P
AionOgz
Üye
Proxy kullanmadan girerek alışveriş yaparsan düzelir.
discussioncontroller