Total War: Shogun 2
ElladanElladan
Üye
Co-Op campaign deneyen oldu mu hiç? Ben çok merak ediyorum nasıl çalıştığını falan.
goo_khangoo_khan
Üye
Co-op'u çok iyi bence. Özellikle birbirinize karşı oynarsanız. Biriniz X diğeriniz Y clanı oldu diyelim. X A'ya saldırdığında da A'nın ordusunu Y yönetiyor. Çok çekişmeli ve uzun ömürlü oyunlar ortaya çıkabiliyor.
HolybolyHolyboly
Üye
Konuyu biraz hortlatmak gibi olacak ama i5 işlemci, geforce gt 420 1gb ekran kartı, 4gb ram var ama oyunu oynayamıyorum. Neden olabilir acaba?
KulacKulac
Üye
arkadaşlar total war turnuvası düzenliyoruz herkesi bekleriz.Katılmak isteyen özel mesajlan yada buradan ulaşabilir(hergün online'ım ogz onlineda)

image

Facebook sayfamızda var ama sadece total war serisi ile ilgili değil genel olarak bütün oyun piyasası ile ilgili umarım facebook sayfa reklamı yapmak yasak değildir :P

KulacKulac
Üye
arkadaşımla gameplay videosu çekmiştik paylaşayım dedim :P bu arada evet çok sıkıcı çünkü daha campaignin başlarındayız :lol:

Gabriel Angelos
Üye

Konuyu biraz hortlatmak gibi olacak ama i5 işlemci, geforce gt 420 1gb ekran kartı, 4gb ram var ama oyunu oynayamıyorum. Neden olabilir acaba?

ekran kartın çok yetersiz,fakat bi arkadaşımın gt 220 ile oynadığını görmüştüm,low-medium gibi ayarlarda rahat oynuyordu.
KulacKulac
Üye
Ben laptopta hd 4330la oynuyorum islemciside intel core duo 2
JethroJethro
Üye
Bugün dergiyi almak için gittiğim D&R'da Gold Edition'ı gördüm.Dayanamadım aldım.
Adamlar çok klas bir tasarım yapmışlar.
KulaklıkKulaklık
Üye
oyunu alıp multiplayer'a girdim (vanilla). matchmaking sistemi sinirimi bozdu. Elimde ashigaru birimler var, karşıdaki adam bow cavalry ve ateşli silah kullanan diğer süvarileri kullanıyor. Okçu menzilim dışından beni vuruyor, kovalasan yetişemiyorsun. E ne yapayım öleyim o zaman deyip ölüyorum. Hadi bir olur, iki olur, da beş kere falan aynı taktiğe yenildim. Yani tek sahip olduğum samurai katana (başta seçtiğim) ama daha hiç bir piyade-piyade savaşı yapılmadı. e ama ben öyle işin yani ehm.

hata bende mi yoksa bu standart hoşgeldin multiye etkinliği mi?
goo_khangoo_khan
Üye
İlk seviyelerdeki para kısıtlaması rakiplerinin öyle uçuk birimler kullanmasını engelliyor olmalı ama. Bir de, Rise of The Samurai paketi var mı sende? İlk seviyelerde iyi birimleri olan rakipleri karşı ancak Rots birimlerinin ucuzluğu ile yenebiliyordum ben.
discussioncontroller