İsrail'in 'Gök Rüzgarları' Operasyonu
EnewwssEnewwss
Üye
İsrail askerlerinin Gazze'ye yardım gemisine operasyonuyla ilgili korkunç bir ayrıntı ortaya çıktı. İsrail komandosunun cebinden saldırı sırasında düşen bir listedeki isimler, saldırının aslında bir suikast operasyonu olduğu şüphesini doğurdu.

Alıntıdır.
Acetaminophen
Üye
konu soğuyacak biraz, vakti olan bir editör geldiği zaman bakacak, silinecekleri silecek, uyarı alması gerekenleri uyaracak. dört saat sonra da bu konu tekrar açılacak.
hannibal_king
Üye
Buyrun bakalım. Kaldığınız yerden, sınırları unutmadan, devam edebilirsiniz.
RelentlessRelentless
Üye
hayalgezerhayalgezer
Üye
İsrail, saldırının görüntülerinin bir kısmını vererek büyük oranda abd medyasını kendi tarafı için konuşturmuş durumda.

Eğer bugün de uluslararası düzeyde bir kınama çıkmazsa,Türkiye'nin daha da sertleşmesi gerekecek.

Ek: Putin'i yanına çekmeye çalışıyor RTE.

[hr]

"Kılıçdaroğlu: Kapılar arkasında 'Yes please'
CHP lideri Kılıçdaroğlu kameralar önünde 'One minute' denirken kapalı kapılar arkasında 'Yes please' dendiğini söyleyerek iktidarı eleştirdi."

http://www.ntvmsnbc.com/id/25104271/
firat0395
Üye
MustaTheUA
Üye
Adam kendine hakim olamıyor. :D
hayalgezerhayalgezer
Üye
"Furkan’ın ölüm anı ABD’yi karıştırdı
Gazze’ye yardım götürürken İsrail askerlerince durdurulan Mavi Marmara gemisindeki ABD vatandaşı da olan Furkan Doğan’ın infaz görüntüleri dün ABD’yi ayağa kaldırdı."

"Lindoff’un 21 saniyelik videodan yaptığı haberde Gazze’ye insani yardım götürürken İsrail askerleri tarafından uluslararası sularda durdurulan Mavi Marmara gemisinde İsrail askerlerinin Furkan Doğan’ı önce dövdükleri ardından yakın mesafeden kafasına ateş ettikleri görünüyor."

http://www.ntvmsnbc.com/id/25106555/

Bunu da Türkiye lehine kullanamayanın aklına şaşarım. O çocuğu resmen katletmişler.

Laçin
Üye
Gemideki sivillerin kafalarına çuval geçirilseydi, sayın! başbakan daha sert tepki verirdi eminim...

Utanmaz herif, bir de çıkmış "biz israilin en büyük destekçisiyiz" demez mi, tövbe estafurullah, hala daha Türk halkı uyuyor...

discussioncontroller