Shogun2'den beklentilerimiz
SerakSerak
Üye
  Evet totalwarcılar Shogun2de neler olmalı veya neler olmasını istiyorsunuz?

Ben mesela o güzel suikast videolarını tekrar görmek istiyorum. Gene hristiyanlıkla beraber gelen ateşli silahlar gibi stratejik tercihler istiyorum. Başka başarıya ulaşmak için savaş dışında başka yollar (suikast, isyan çıkartma,misyonerlik gibi) olmasını istiyorum. Klanlar/factionlar arasında diplomasiye etki eden evlilikler isityorum. Aptal olmayan bir diplomasi yapay zekası istiyorum. Hemen hemen tüm total war oyunlarında müttefikleriniz hiç bir mantıklı sebep yokken size saldırır. Bu istediklerimin çoğunu da bekliyorum. Görelim bakalım CA neler yumurtluyacak.
turcoman
Üye
Selim abi döktürmüş yine,CA yine sana çalıştı abi, şunun şurasında shogun oynayan kaç kişi vardı ki?

Yanlız bizim foruma
Spoiler:
www.forum.divaniharp.com
takılmıyorsun, mod bitmedi diye küstün mü nedir?
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Başlığı okuduğumda yeni oyun duyuruldu zan ettim :D meğer modmuş .
turcoman
Üye
Doğru zannetmişsin, mod falan değil yeni total war oyunu shogun 2 total war!!
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
tamam şimdi nette gördum,ama kesin doğru haberdir,E3 te belli olur ,sevindim valla,umarım Empire da yaşadığım hayal kırıklığını bu oyunda yaşamam .
white beard
Üye
açıkçası hiçbi beklentim yok,japonları katanaları severimde herkesin elinde katana olunca bi esprisi kalmıyor olayın.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Hayatında hiç total war oynamadığın ne kadarda belli :)
Cosmolog
Üye
O eski total war atmosferi yok mu, onu geri istiyorum. bi de oyunu tarihi alt yapısını doğru düzgün kursunlar ya. saçma sapan üniteler görmek istemiyorum artık.

açıkçası hiçbi beklentim yok,japonları katanaları severimde herkesin elinde katana olunca bi esprisi kalmıyor olayın.

ha?

white beard
Üye

Hayatında hiç total war oynamadığın ne kadarda belli :)

işte ben buna kötü analiz derim bro
medieval 1 + rome total war + barbarian invvasion + medieval 2+ empire total war

son 2 si orjinal olarak var.
RelentlessRelentless
Üye
Bu foruma blok özelliği gelmeli cidden ya.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye

işte ben buna kötü analiz derim bro
medieval 1 + rome total war + barbarian invvasion + medieval 2+ empire total war

son 2 si orjinal olarak var.

e bunları oyniyan o yukarda yaptığın yorumu yapmamalı bence,sonuçta japonların sadece katanası vardı demekte japonlara ve kültürlerine en büyük haksızlıktır . Yani olaya sırf katana var diye espirisi yok demekte mantıksız,oyunda katana sallamiyorunki ,hiç bir zaman total war oyunlarda ne kılıç ne katana sallamak ana hedef oldu .
discussioncontroller