Moderasyon derdi
AgnusDei
Üye
Aracnoid i de ekleyin.
stabilostabilo
Üye
cyberdejin konusunda, abi bu adam 3 gün sonra bir daha gelecek, yine sorun yaratacak, yine banlanana kadar sağa sola laf atacak. Biraz öngörülü olup direkt olarak sınırsız cezalandırmanız lazım böyle adamları Berkant, hiç gerek yok ikinci bir şans vermeye. Şöyle yani bütün mesajları, ne geri döndüğünde ne yapmasını bekliyorsunuz ki?

Hayırdır kaşıntı mı tuttu yine. Evladım arkadan ötmeyin demedim mi ben size. Gel özel mesaj at. 3. sınıf mahalle karıları gibi bıdıbıdı konuşma arkamdan. Hatıralarına öyle şeyler eklerim ki hem duygulanır hem ağlarsın. Karaktersizlik yapmayın artık yeter be.

Forumdaki kalite düşüşü hakkında yazılanlar çok doğru, uzun süredir ısrarla söylemekteydik bunu zaten. Tedbir almakta geç bile kaldınız.
acdervisacdervis
Mod
stabilo dedi:

cyberdejin konusunda, abi bu adam 3 gün sonra bir daha gelecek, yine sorun yaratacak, yine banlanana kadar sağa sola laf atacak. Biraz öngörülü olup direkt olarak sınırsız cezalandırmanız lazım böyle adamları Berkant, hiç gerek yok ikinci bir şans vermeye. Şöyle yani bütün mesajları, ne geri döndüğünde ne yapmasını bekliyorsunuz ki?

Ne yaparsanız yapın, bunu yapmayın. Hatta perma-banlardan ziyade bir yıla kadar uzayan banlar bu forumun yararına olacaktır.
Zeberdeen
Üye
Bu adamın başka bir üyelik almayacağını mı zannediyorsunuz?
Kimi
Üye
Konuyu incelediğinde cezayı artırmak isteyebilirsin. Dediği tek şey "amele sürüsü" değildi. Bunun gibi neler dedi, üstüne küfür de ekledi.

Ekleme: 24 saat oldu konuda hala bir temizlik yok. Kilitli bir şekilde duruyor. Hoş değil bu durum.
a_smurfa_smurf
Üye
Anlatamadım galiba, bana banlanacak adamları saymayın, ya da ban sebebini beğenmeyip LOL'lemeyin. Ben moderasyonu bu forumun üyeleri kişisel olarak bana saldırdığından beri bırakalı çok oldu. Üç yıldır gına geldi insanları hiç bir şekilde mutlu edememekten. İstediğiniz olmuş, cyber banlanmış, hala gelip burda BAN SEBEBİNİ BEĞENMEDİĞİNİZDEN konuyu uzatıyorsunuz malesef. İşte bu yüzden ilgilenmiyorum moderasyonla, insanların istediğini yapsanız bile kulp buluyor bu forumun üyeleri. Anlayış gösterin lütfen, sallayın beni, moderasyon derdine geri dönelim.
AgnusDei
Üye
a_smurf dedi:

Anlatamadım galiba, bana banlanacak adamları saymayın, ya da ban sebebini beğenmeyip LOL'lemeyin. Ben moderasyonu bu forumun üyeleri kişisel olarak bana saldırdığından beri bırakalı çok oldu. Üç yıldır gına geldi insanları hiç bir şekilde mutlu edememekten. İstediğiniz olmuş, cyber banlanmış, hala gelip burda BAN SEBEBİNİ BEĞENMEDİĞİNİZDEN konuyu uzatıyorsunuz malesef. İşte bu yüzden ilgilenmiyorum moderasyonla, insanların istediğini yapsanız bile kulp buluyor bu forumun üyeleri. Anlayış gösterin lütfen, sallayın beni, moderasyon derdine geri dönelim.

O zamanda konuşmuştuk hatırlarsan, ben kişisel olarak senin modluğundan şikayet etmiyordum ki, senin bırakman taraftarıda değildim, özelden de yazışmıştık ama sen yine de kararından dönmedin. Peki, senden sonra modluğu devralanlar nerede? Niye hiç forumla ilgilenmiyorlar? Madem ki senden daha iyi yapacaklarına kanaat getirilmiş, neredeler? Senin eklediğin moderatöre bildir butonu, boşa mı konmuş? Açık söyliyim, ben artık o butona basmıyorum bile, çünkü hiçbir şey yapılmadığını biliyorum.
Zeberdeen
Üye
a_smurf dedi:

Anlatamadım galiba, bana banlanacak adamları saymayın, ya da ban sebebini beğenmeyip LOL'lemeyin. Ben moderasyonu bu forumun üyeleri kişisel olarak bana saldırdığından beri bırakalı çok oldu. Üç yıldır gına geldi insanları hiç bir şekilde mutlu edememekten. İstediğiniz olmuş, cyber banlanmış, hala gelip burda BAN SEBEBİNİ BEĞENMEDİĞİNİZDEN oturmuş ahkam kesiyorsunuz. İşte bu yüzden ilgilenmiyorum moderasyonla, insanların istediğini yapsanız bile kulp buluyor bu forumun üyeleri. Anlayış gösterin lütfen, sallayın beni, moderasyon derdine geri dönelim.

Şahsen istediğim kişilerin banlanması değil forumun eskisi gibi olması. Asıl sorunu çözmez, geçici nedenler bulursak hiç bir yere varamayız. Bir kişinin ırkçılık yapmasından değil de, amele sürüsü dediği için banlanması komik. Ben buna güldüm.

Cyber mesele değil. Genel bir problem var.
[WT]Elessar
Üye
Linç: Audiodragon

aa burası "forum oyunları" değilmiş... pardon... (:
bodo
Üye
Belki biraz sığ bir görüş olacak ama benim önerim şu: Yaz vakti üye alımı kapansın, moderatör sayısı artsın ve bu 3 aylık sürede forum kendi kendini temizlesin. Çok keskin ve sığ bir görüş olabilir fakat üye sayısı artsın diyerekten kalite düşmekte ne zamandır, belki bu şekilde önüne geçilebilir.
discussioncontroller