The Lord of the Rings Online™ Going Free-to-Play This Autumn
geth legion
Üye
bende indirdim nerde takılıyosunuz?
XFire1994
Üye
Oyunu yüklüyorum şu an da, kim nerede hangi ırkta oynuyor ya? :D
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Ben USA server'dayım. Brandywine'da, Elf Hunter olarak geziniyorum. Bu aralar Shire'dayım =)
XFire1994
Üye
EU'da kimse yok mu ya? :/
US mi indircem şimdi bi 10 GB daha yoksa bu clientte dosya değiştirerek US'ye çevirmek mümkün mü?
Andromed
Üye
EU Türkler Snowbourne serverında oynuyor diye biliyorum. Client dosyası ile US'ye çevirmek mümkün değil.(En azından bende işe yaramadı.)
Ben US'de 25 level a kadar geldikten sonra,EU-Snowbourne da yeni başladım Human-Guardian olarak.
Proper
Üye
XFire1994 dedi:

EU'da kimse yok mu ya? :/
US mi indircem şimdi bi 10 GB daha yoksa bu clientte dosya değiştirerek US'ye çevirmek mümkün mü?

Eu'dayım ben. Çıktığı gün indirmiştim sadece girip çıkmıştım. Kinship kuralım o zaman. Nasıl kurucaz?
XFire1994
Üye
Ben Elf açmayı düşünüyorum, Snowbourne'da toplaşalım o zaman :) Ben açınca karakteri yazarım nicki, ekleriz birbirimizi.
Proper
Üye
Benim karakter de elf. İlk girdiğimde acelem vardı baştan savma bir karakter yaratıp çıkmıştım. Yalnız oyunun nasıl oynandığını öğreteceksiniz bana:P
lotro_tr_31
Üye
İstersen oyun içerisinde karekterini yeniden düzenliyebilirsin.Saç,sakal,göz vs...
XDwolfXD
Üye
Arkadaşlar US Windfolaya gelin orda yavaş yavaş toplanmaya başladık.OGZ tayfasınıda bekleriz.
discussioncontroller