The Lord of the Rings Online™ Going Free-to-Play This Autumn
dealenki
Üye
VIP oyuncularının statlarını tekrardan belirlediler. Bende mesela moria paketi var. Mirkwood a kadar bütün quest packler var, skirmishler var, çantaların hepsi var. Aslında Mirkwood a kadar kısıtlamam yok. Tam Free to Play oldu benim için :)
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Yeni gelen update'le tam olarak hangi map'teki quest'ler açıldı? Moria'ya biz de gidebiliyor muyuz (non-vip) ^_^
dealenki
Üye
Mirkwood a geldi sanırsam. Moria ya girebilmen için moria expansionını alman yeterli. Expansionsız moria ya kadar olan bütün bölgeleri questpackleri alarak oynuyabilirsin tabiikide. Ama expansion ı al rahatla derim turbine pointleride başka şeylere kullanırsın, ben mirkwood expansion için biriktiriyorum mesela =)
Matrim Couthon
Üye
EU F2P Client'ı nereden indiriliyor yahu? Aradım aradım bulamadım bir türlü.

Ayrıyetten F2P Client'ının Torrent ı mevcutmudur?

Ayrıyetten , uzun süredir kopuğum Lotro dan, US'mi tavsiye edersiniz EU'mu?
XFire1994
Üye
US'de quest packler daha ucuzmuş diye indirdiğim eu clienti silip us indirdim ben geri ama vakitsizlikten giremedim hiç :/
deathly hallowdeathly hallow
Üye
https://www.lotro-europe.com/Home/Index/tr

EU burda. EU indir bence. Özellikle Raid'leri sabaha karşı yapmak istemiyorsan (arkadaş dedi bunu, ben pek anlamıyorum raid'den =D).
dealenki
Üye
EU ya gelseniz bence daha iyi olur zira siz oyundayken muhtemelen pek fazla oyuncu olmuyacaktır sanırım. Çoğu bölgede Fellowship questleriyle dolu olduğundan sıkılıp bırakabilirsiniz US'te. Ayrıca EU'da ben varım :PP
Matrim Couthon
Üye
Şimdi baktım bende F2P ye geçilmeden önceki Siege of Mirkwood hala yüklüymüş.

Onunla F2P olarak oynayabiliyormuyuz.Yoksa ayrı client mı indirmek gerekiyor?
Matrim Couthon
Üye

Şimdi baktım bende F2P ye geçilmeden önceki Siege of Mirkwood hala yüklüymüş.

Onunla F2P olarak oynayabiliyormuyuz.Yoksa ayrı client mı indirmek gerekiyor?

Kendim cevap veriyorum oluyormuş.Boşuna yeniden indirmeyin.Büyük ölçekli bir update yapıyor sadece.
karakilic
Üye
aktivasyon kodunu nerden alacağız? hiçbiryerde bulamadım:S
discussioncontroller