The Lord of the Rings Online™ Going Free-to-Play This Autumn
HolybolyHolyboly
Üye
Oyun patchleri çekiyor şu an netten.Ortamı güzel bir server önerirseniz,yardımcı olacak arkadaşlar falan varsa veya çok iyi olur.Bilirsiniz tek başınıza oynamak bazen sıkıcı olabiliyor.
AdramelechAdramelech
Üye
Uzun zamandır oynamadığım için ne desem yalan olur. Önceki sayfalarda bazı oyuncular kendi oynadıkları serverları söylemişlerdir kesin, ona katılıp iletişime geçmen çok sağlıklı olabilir.
BiqBossBiqBoss
Üye
Bilgiler için teşekkürler bir ara denemeyi planlıyorum.
HolybolyHolyboly
Üye
Beyler nerede oynuyorsunuz? Benim oyun hazır giricem şimdi. ama kim nerde OGZ ahalisi nerde?
HolybolyHolyboly
Üye
Şimdi benim accountum codemasters'da premium account olarak gözüküyor.(zamanında moria expansion'ınını aktif etmiştim.)Bu accountlar neler yapabilirim?
XDwolfXD
Üye
@Holyboly

Premium accountun küçük bir kaç avantajı var mesela f2p ler 2g sınırı varken prelerde 5 g karakter slot sayımız 3 e çıkıyor vb küçük ayrıntılar

Eu ise Snowbourn ayrıtılı bilgi için Lotro Turkeyden bilgi alabilirsin hali hazırda Türk kini var orada

Us ise windolfada Türk oyuncu çok
lotro_tr_31
Üye
Gold sınırlamarı var ama lotro-store kullanılarak sınır kaldırılabiliyor. oyuna başlamadan önce www.lotro-turkey.com adresine bir bakın oyuna dair tüm bilgiler mevcut.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Mines of Moria'yı nereden bulabilirim yahu? Türkiye'de bulamadım hiç :/

LoTRO Store'da da 48TL'ye denk geliyor oyun nerdeyse. Halbu ki bizde 30TL'ydi. Olur da indirim felan görürseniz haber verin emi =)
lotro_tr_31
Üye
Türkiyede artık kutulu versiyonu kalmamıştır oyunun aral game bile web sitesinden kaldırmış oyunu.Ancak dijital key olarak satın alabilirsin.
HolybolyHolyboly
Üye
izmir best-buyda 1 adet derleme paketi görmüştüm geçen hafta sonu.
discussioncontroller