Mortal Kombat 9
Isshin
Üye
http://n4g.com/news/540714/mortal-kombat-9-debut-trailer-revealed

Öze dönüş. MK 9 gümbür gümbür geliyor.  ;)
Misafir
Oy oy! Kurban olurum ben bu oyuna. Umarım diğer 3D MK oyunları gibi olmaz. Fatality'ler harika görünüyor. Özellikle Kung Lao'nun ki. >:D

Bu arada MK9 2. ve 3.oyunun arasında geçecekmiş.
liquoredmindliquoredmind
Üye
2 boyutlu düzlem üzerinde oynanması bile oyunun adam olma yolunda olduğunun göstergesi, sonunda asıl güzelliğin burda olduğunu anlayabildiler tebrik ediyorum :)
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
__skytalker____skytalker__
Üye
Oy oy oy... Ah bir de PC'ye çıksa çok hoş olacak ;D
Misafir
Hiç umutlanma. ;D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
PC ye çıkmazsa yemin billah PS3 alcam ,yeter ya valla bıktım :(
Cthulhu
Üye
Kompat'a neğer oliy?
Ehehe güzel videoydu ama Kung Lao'nun fatality'sinin karşıdakini süt oğlana çevirmesi enteresan olmuş. Yani Shao Khan'ı o durumda hayal edin mesela. Neyse zaten tek fatality de olmaz. PC'ye de çıkartacaksınız bunu yoksa ben size fatality yapacağım. Diğer PC'ciler de bana katılın.
Blight
Üye
Videodan Mortal Kombat müziği beklerdim. Bir de Finish Him lafını falan. :9
Misafir
Cthulhu dedi:

Kompat'a neğer oliy?
Ehehe güzel videoydu ama Kung Lao'nun fatality'sinin karşıdakini süt oğlana çevirmesi enteresan olmuş. Yani Shao Khan'ı o durumda hayal edin mesela. Neyse zaten tek fatality de olmaz. PC'ye de çıkartacaksınız bunu yoksa ben size fatality yapacağım. Diğer PC'ciler de bana katılın.

+1

Ama adım gibi eminim, çıkmayacak.
Cthulhu
Üye
Sitrit 4 çıkmıştı ya ondan hala umutluyum ben. Ya hepimizde belki konsola ve HDTVye harcayacak para yok, sırf süper casual oyuncular yüzünden PC'nin düştüğü hallere bak...
discussioncontroller